Günlük burç yorumları 23 Mayıs Pazartesi burç yorumları

Günlük burç yorumları haberimizde. 23 Mayıs Pazartesi günü burç yorumları, sizler için Dinçer Güner tarafından haberimizde değerlendirildi. 23 Mayıs - 29 Mayıs haftalık burç yorumları ile 12 burca ait özel değerlendirmeler burada. Burcunuz size neler söylüyor? Burç yorumlarında iş, aşk, ekonomik ve sağlığınızla ilgili ne gibi tavsiyeler var? İşte günlük burç yorumları...

Günlük burç yorumları 23 Mayıs Pazartesi burç yorumları

Günlük buç yorumları sizler için haberimizde. Günlük burç yorumları ile 23 Mayıs Pazartesi günü sizi bekleyenler neler, burcunuzda neler var ve burcunuz size neler söylüyor öğrenebilirsiniz. Burç yorumları, uzman astrolog Dinçer Güner tarafından değerlendirildi. Burçlarınız size neler söylüyor? Burcunuzda size bu hafta neler öneriliyor? Bu hafta, bu ay sizi neler bekliyor? İşte Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burç yorumları..

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 23 Mayıs Pazartesi

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Haftaya hizmet alanınızdaki fikirsel baskılarla başlıyorsunuz. Elinizdeki iş fırsatlarını değerlendirme konusunda kendinizi yetersiz hissedebilir ve spesifik eğitimlere başlama mecburiyetinde hissedebilirsiniz. Diğer taraftan hevesli ve pozitif hisseden bir ruh hali içinde bulunuyor olmanız da destekleyici bir etki altında olduğunuzu gösteriyor.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Çocuklarınızın eğitim hayatıyla ilgili yeni fikirlere ve projelere yatkın bir tutumda olmak istiyorsunuz. Ancak maddi açıdan yetersiz olduğunuzu da düşünebilirsiniz. Dolayısıyla onlara donanımlı bir gelecek vaat etmek için hevesli ve doğru kararları veriyor olma karşısında, maddi yetersizliklere de sahip olmak yüzünden bocalama durumunda kalabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Özel ilişkinize manevi değeri olan bir hediye vermek isteyebilirsiniz. Üstelik bu bir mülk bile olabilir. Oldukça coşkulu ve hevesli bir tutumla kendisini mutlu etmek isteyebilirsiniz. Ancak böyle bir hediyeyi kabul edip etmeme konusunda fikrini almanız gerekebilir. Bazen sizin için ederi yüksek olan bir meta, sevdikleriniz için aynı değeri taşımayabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
İş bağlantılarınız ve size ait fırsatları hizmet alanınızda kullanma isteği içerisinde olabilirsiniz. Ancak sahip olduğunuz beceri ve heves çalışma ortamınızdaki insanlarınkiyle örtüşmeyebilir. Çalışanlarınızı da motive edip eğitmeniz gerekebilir. Sağlık açısından keşfedilmiş bir tedavi yöntemi sizin rahatsızlığınızı gidermiyor olabilir. Akşam saatleri içe kapanma mümkündür.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Maddi ve manevi değer yarattığınız tüm konularda hevesli ve titiz bir tutumla başlayacağınız haftaya özel hayatınızdaki bir takım sorunlar gölge düşürebilir. Sahip olduğunuz finans kaynaklarını bu soruna aktarma konusunda kafanız karışabilir. Fikirsel anlamda gözü pek ve çarelere açık bir ruh halinde olacaksınız. Akşam saatlerini kendinize ayırmalısınız.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Haftaya olumlu enerjiler ve güçlü duygularla başlıyorsunuz. Ailenizin içinde bulunduğu zorluk ve kısıtlamaları aşabilmek adına güçlü bir zihne ve hevese sahipsiniz. Geliştireceğiniz fikirler ve karar aşamasında maruz kalacağınız ikilemleri uzaklaştırma konusunda donanımlısınız. Akşam saatlerinde kendi dünyanıza çekilmeli ve rahatlamaya çalışmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Kontrol dışı gelişen konularda sezgilerinize güvenmeli ve özellikle iletişimsel sorunlarınızın ve aksaklıklarınızın üzerine gitmelisiniz.
Taşıdığınız sorumluluklar ve eğitimsel zayıflıklarınızı denetleyip şu sıralar kendinizi yetiştirme yoluna gitmeniz için özel enerjilere sahipsiniz. Akşam saatlerinde sosyalleşmeli ve üzerinizdeki duygusal yükten uzaklaşmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Maddi ve manevi sorunlarınıza çare olabilecek destekleri ve fırsatları arkadaşlarınız veya dahil olduğunuz toplumsal gruplardan alabilirsiniz. Ancak bu konuda biraz şansınızı zorlamalı ve gururu bir tarafa bırakmalısınız. Mesleki kazanımlarınızın maddi sorunlarınızı karşılama konusunda yetersiz kalmasıyla yüzleşebilirsiniz. Ek fırsatlar yaratmalısınız.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Kariyer alanınızda titiz bir çalışma temposuyla başlayacağınız bir haftaya giriyorsunuz. Zihinsel donanımınız ve azminiz kişisel problemlerinizi de giderme konusunda size şans getirecektir. Ancak ruhsal ve bedensel enerjinizin düşük olacağı bugün özellikle biraz çaba sarf etmeli ve akşam saatlerinde ise kafanızı boşaltacak aktivitelere yönelmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Zihinsel ve eğitsel olarak kendinizi hevesli hissettiğiniz bir haftaya başlıyorsunuz. Uluslararası ve hukuksal meselelerde fırsatları iyi değerlendirmeli ve içsel bakış açınızın katılığını bir tarafa bırakıp menfaatlerinizi gözeterek faaliyetlerinizi yürütmelisiniz. Akşam saatlerinde ruhsal ve bedensel olarak dinlenmeye çekilmeli ve yorgunluğunuzu atmalısınız.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Hayatınızın krizli alanlarında ve ortaklaşa menfaatlerde öncülük edebileceğiniz bir haftaya başlıyorsunuz. Zihinsel olarak güçlü ve pozitifsiniz. Ancak yakın dostlarınızın eleştirileri ve gerçekçi müdahalelerini de dikkate almanız yararınıza olacaktır. Akşam saatlerinden itibaren bedensel yorgunluğunuzu giderecek aktivitelerle vakit geçirmelisiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Özel ilişkinize ait sorun ve kısıtlamalara destek olma konusunda güçlü enerjilere sahipsiniz. İş ortağınızın özellikle eğitsel yetersizliklerini de bertaraf edebilecek fırsatlar elinize geçmiş olabilir. Sorumluluklar sizin omzunuza biniyor olsa bile şikayet etmemeli ve düşünmeden yardım elinizi uzatmalısınız. Akşam saatleri düşük enerjilere sahip olabilirsiniz.

ASTROLOJİ İLE SORULARINIZA CEVAPLAR İÇİN TIKLAYINIZ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 21 Mayıs Cumartesi

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Akşam saatlerine kadar hayatınızın krizli yönlerine çözüm arayışlarında bulunmanız gerekebilir. Derin düşünceler içerisinde düşük enerjilerle bir gün geçirmeyi göze almalısınız. Daha çok keyif aldığınız etkinliklere yönelmeli ve akışta kalmalısınız. Herhangi bir başlangıçtan veya zihninizi zorlayacak eylemlerden kaçınmanız gerekebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
İlişkiniz ve ortaklıklarınızla ilgili derin duygu ve düşüncelerle baş başa olacağınız bir gün deneyimleyeceksiniz. Akşam saatlerine kadar sorularınıza cevap almak için çabalayabilirsiniz. Sorgulama ve araştırma eğilimi içinde olsanız da ağır ve durağan enerjilere sahip olunacağından herhangi bir verim elde etmeyi ummamalısınız.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Gündelik işlerinizi yoluna koymak isteyebilirsiniz. Ancak bugün enerjiler bir nebze ağır akacağından dolayı tembellik ve içe kapanıklık hissedebilirsiniz. Kendinize biraz vakit ayırmalı ve gizemli kalmış bazı konular üzerinde ilerleme kaydetmeyi denemelisiniz. Örneğin iş ortamınızdaki kişilerin gizli kapaklı taraflarını mercek altına alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Cinsel enerjinizin yüksek olabileceği bugünde daha çok sefahat yaşama ve size keyif verecek bu tür etkinliklerle vakit geçirmelisiniz.
Ay'ın boşlukta olacağı saatlerde yeni bir başlangıçtan ziyade elinizde daha önceden hazır halde olan keyif alanlarının tadını çıkarmalı ve zihninizi basit işlere yormalısınız. Akşam saatlerinde daha somut konular önünüze çıkacaktır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Günü evinizde aileniz veya kendinizle baş başa geçirmeye eğilimli olabilirsiniz. Her ne kadar arkadaşlarınızla bir arada olmak ilginizi çekiyor olsa bile bugünü fazla muhabbet veya insani temasla harcamak istemeyebilirsiniz. Enerjiler durağan, başlangıç hevesleri düşük olacaktır. Akşam saatleri kendinizi kalabalık alanlarda eğlencenin kollarına bırakabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
İş bağlantıları ve işle alakalı sosyal ortamlarda olmanızı düşünüyorsunuz. Ancak bugün enerjiler düşük olacağı için bilhassa gizemli, kuytuda kalmış ilişkiler ve kişilerle ilgili kafa yormak isteyebilirsiniz. Su kenarlarına kısa gezintiler ruhunuza iyi gelecektir. Akşam saatlerinde ise evinizde kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Maddi ve manevi değer yarattığınız konularda ilerlemek isteyebilirsiniz. Parasal potansiyelinizi yükseltmek için bugüne dek göremediğiniz ayrıntılara odaklanmak isteyebilirsiniz. Ancak daha çok manevi taraflarınızı ortaya çıkarmak için sorgulama yapabileceğiniz enerjilere sahipsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Günü bireysel etkinliklerle geçirmek isteyebilirsiniz. Zihniniz ve sezgileriniz yüksek olmasına rağmen bedensel enerjilerinizde düşüş hissedebilirsiniz. Daha içe kapanık ve esrarengiz davranışlar içinde olmak işinize gelecektir. Akşam saatlerinden itibaren ise somut ve manevi alış verişlerinizi insanlarla paylaşma hevesinde olabileceksiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Bilinçaltınızdaki suskun kalmış duygu ve düşünceleri irdelemek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Hafta sonunun yüksek enerjisine ancak akşam saatlerinde kavuşacaksınız. Gece etkinliklerine katılıp kendinizi göstermek ve keyifli vakit geçirmek için özel fırsatlara sahip olabileceksiniz. Akşama kadar akışta kalıp fazla derinleşmeden günü geçirmeniz gereklidir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Arkadaşlarınızla birlikte hafta sonu etkinliklerine katılmak, hoşça vakit geçirmek ve fazla duygusal derinleşme yaşamadan günü atlatmanız yararınıza olacaktır. Ancak gece yaklaşırken sizin de iç dünyanıza çekilip kendi hayat dinamiklerinizle mutlu olmaya çalışmanız olasıdır. Ay'ın Yay burcuna geçişi sizi de bir nebze içinize kapatacaktır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Kariyer odaklı bir gün deneyimleyebilirsiniz. Özellikle göremediğiniz detaylar üzerinde kafa patlatmak ve yeni geliştireceğiniz projelerde üstlerinize daha talepkar olmayı planladığınız bir yapıda olabilirsiniz. İhtiyacınız olan veri ve imkanları toparlayabilecek kararlılığa sahip olacaksınız. Akşam saatleri ise mutlaka arkadaşlarınızla hoşça vakit geçirmelisiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Zihinsel aktivitelerinizin derine ineceği bir gündesiniz. Ancak enerji düşük olacağından herhangi bir başlangıca yönelmekten ziyade daha akışta kalıp elinizdeki mevcut konulara kafa yormanız daha doğru olacaktır. Akşam saatlerinden itibaren işinizi ve toplumsal statünüzü daha fazla irdeleyebileceğiniz bir ruh durumuna eğilimli olacaksınız.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...