Günlük burç yorumları – 22 Temmuz Cuma burç yorumları (Astroloji 2016)

Günlük burç yorumları haberimizde. 22 Temmuz Cuma günlük burç yorumları ile bayramın ilk gününde sizi neler bekliyor, size neler tavsiye ediyor öğrenebilirsiniz. Dinçer Güner tarafından yorumlanan 18 Temmuz - 24 Temmuz haftasına ait haftalık burç yorumları ile burcunuz size neler söylüyor öğrenebilirsiniz. Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burçlarına ait yorumlar sayfamızda. Aşk, iş, ekonomik ve sağlık hayatınıza dair püf noktaları, öneriler, tavsiyeleri haberimizden okuyabilirsiniz. İşte günlük burç yorumları...

Günlük burç yorumları – 22 Temmuz Cuma burç yorumları (Astroloji 2016)

Günlük burç yorumlarınız haberimizde. 22 Temmuz Cuma gününe ait burç yorumları, sizler için Dinçer Güner tarafından yapıldı. Burcunuzda bugün, bu hafta, bu ay neler var, neler olacak? Burcunuza dair tavsiyeler, öneriler nelerdir? Burcunuzda size bu hafta neler öneriliyor? 18 Temmuz – 24 Temmuz haftasına ait burç yorumlarını aşağıdaki linke tıklayarak okuyabilirsiniz. İşte Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burç yorumları…

18 Temmuz – 24 Temmuz HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 22 Temmuz Cuma

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Arkadaşlıklarınız ve dahil olduğunuz kulüplerdeki haksızlıkların üzerine gidebilirsiniz. Toplum haklarını gözetebilecek bir organizasyona dahil olabilirsiniz.

Topluluklar arasında konuşulacak konular genellikle bireyden ziyade toplulukların ve toplumların işleyişini ve ilerlemesini amaçlayan detaylar ve teknolojiler olabilir. Hizmet alanınızda kendinize yer açmak, terfi almak yahut hak ettiğiniz değere haiz olmak istiyorsunuz. Hayatınızın keyifli alanlarına odaklanabileceğiniz bir aylık sürece başlamış bulunuyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Kariyer hayatınızda ilerici teknolojilerle ilgili proje üretebilirsiniz. Grup enerjisi yüksek olduğundan dolayı yeni bir takım çalışması örgütleyebilirsiniz.

Teknolojik gelişmeler ve bireysellikten çok çalışılan kurumun menfaatlerine göre tavır alınan bir hareket olacaktır. Geleneksel çizgiden uzaklaşmadan ilerlemenin esasları temel alınacaktır. Eviniz, ebeveyniniz, aile ve köklerinizle ilgili odak noktası belirleyebileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Bereketin, cömertliğin ve maddiyatın etkin olacağı bu süreci değerlendirebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Özellikle toplumu ilgilendiren özgürlük temalarında hukuki yaptırımların destekçisi olabileceğiniz bir gün yaşıyorsunuz. Bu konularda sosyalleşebilirsiniz.

Astroloji bugün daha çok ilginizi çekecektir. Havacılıkla ilgili teknolojilere olan yaklaşım yoğunlaşabilir. Uçak yolculuklarına çıkmak için çok özel fırsatlara sahip olabilirsiniz. Aile büyükleriniz veya ebeveyniniz tarafından hayatınızın krizli alanlarındaki baskıyı hafifletebileceğiniz destekler alabilmeniz mümkündür. Sosyal alanda odak noktası olacağınız bir sürece başlıyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Hayatınızdaki krizleri aşmak adına insanlarla temasa geçebilir, sizi özgürlükten uzaklaştıran bazı olumsuzlukların üzerine korkusuzca gidebilirsiniz. Teknoloji kullanımınız yükselecektir.

Ortaklaşa elde edilen kazanımlarda yükselişe geçebilmek için teknoloji destekli adımlar atmanız gerektiğini benimseyebileceksiniz. İlişkiniz veya ortaklığınızla ilgili fikirsel baskıların üstesinden gelebilmek adına kendinizi geliştirebilir ve bu amaçla eğitime yazılabilirsiniz. Maddi ve manevi değer yaratacağınız tüm konuları odak noktası olarak belirleyebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün ortağınız veya sevgilinizle birlikte sosyalleşebilir, keyifli ve yüksek enerjili ortamların tadını çıkartabilirsiniz. Özgürlük teması yükseleceğinden kendi kendinize de kalmak isteyebilirsiniz.

Ortaklığınızı ilgilendiren konularda sıra dışı yöntemlerle işletmenizin başarıya ulaşması adına çalışmalar ve beyin fırtınaları yaratabilirsiniz. Hizmet alanınızda bir süredir hissettiğiniz baskıyı giderebilmek adına yeni bir maddi yatırıma girebilirsiniz. Tamamıyla kendinize odaklanacağınız bir aylık sürece başlıyorsunuz. Karar aşaması zamanındasınız.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
İş ortamınızdaki insanlarla küçük organizasyonlar yapmak isteyebilirsiniz. Hizmet alanınızda rutinlikten kurtulmak adına önemli aşamalar sağlayabilir ve teknolojik gelişmeler kaydedebilirsiniz.

Sağlığınızla ilgili operasyonlar için olumlu bir süreçtesiniz. Hedeflerinizi gerçekleştirebilmek için kendinizi geliştirmeniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Bilinçaltı zenginliğinize odaklanabileceğiniz, kendinizi geliştirip benliğinizi zenginleştirebileceğiniz bir aylık sürece giriyorsunuz. Kontrolünüz dışında gelişen olaylara sağduyulu yaklaşmalısınız.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün hayattan aldığınız zevkler daha çok toplumsal olacaktır. Çocuklarınızın dahice planlarına yol göstermekten ve onlarla ilginç konularda sohbet etmekten büyük keyif alacaksınız.

Bilim kurgu filmlerine gidebilir, bu türden kitaplarla zamanınızı geçirebilirsiniz. Yaşadığınız aşkla ilgili biraz özgürlük hissine sahip olma düşüncesine kapılabilirsiniz. Psikoterapi veya her türlü bilinçaltı ve psişik terapiler için uygun etkiler altında bulunuyorsunuz. Sosyal ortamlarınızda odak noktası olacağınız bir sürece başlıyorsunuz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Ailenizle eve tıkılmak bugün sizi sıkabilir. Dolayısıyla onları da kırıp incitmeden özgürleşmenin yollarını aramaya çalışmalısınız. Teknolojik ve çağın ilerisindeki muhabbetlere açıksınız.

Bugün mümkünse geçmişten ve eski adetlerden biraz kopmalı, geleceğinizle ve kendinizi konumlandırdığınız ileri bir tarihle ilgili zihin çalışması yapabilirsiniz. Toplumsal çalışmalar ve kolektif kazanım getirebilecek tüm işler için uygun bir zamandasınız. Kariyerinize odaklanacağınız bir aylık sürece giriyorsunuz. Bu süreçte sahne sizin ve iyi değerlendirin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
İnternette bol bol gezinebilir, sosyal medya sitelerinde çeşitli bağlantılar kurabilirsiniz. Medya, internet ve diğer haberleşme araçları üzerinden haberleşmeyle kendinizi tanıtmanız kolaylaşacaktır.

Sosyal medya sayfaları hazırlayabilir ve çalışma konularınızı bu şekilde tanıtmanın yollarını arayabilirsiniz. Sınavlara çalışmak için zihniniz hareketli olacaktır. Mesleki alanda kendinize yatırım yapmanız gerektiğinin farkındalığına erişebilirsiniz. Zihinsel ve fikirsel olarak parlayacağınız ve takdir görebileceğiniz bir sürece başlıyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Maddi kaynaklarınızın idaresi için gelişmiş teknik ve interaktif bankacılık sistemlerini aktif olarak kullanabilir, finansal iletişimlerinizde dikkatli operasyonlar yapmalısınız.

Maddi ve manevi değer katabileceğiniz konularda daha özgürlükçü ve statükodan sıyrılmış bir zihin yapısıyla ilerlemeyi seçebilirsiniz. Hayatınızın akışını yönlendirmek sizin elinizdedir. Değişim ve tekamül için doğru yer ve zamanda bulunduğunuzun bilincine varabilirsiniz. Hayatınızın krizli alanlarını doğru yönetmeye odaklanacağınız bir aylık sürece başlıyorsunuz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
İletişimi bol ve hareketli bir gündesiniz. Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla, sosyal gruplarınızla bağlantıda olarak, sohbet ederek, entelektüel, kültürel ve zihinsel ilgi alanlarınıza yönelik bir gün geçirebilirsiniz.

Bireysel ve özgür hissetmek isteyebileceğiniz bir gün olmasına karşın topluluklar arasında bireysel zenginliğinizi ortaya koyabileceğiniz bir aşamadasınız. Hayatınızın krizlerini fırsata çevirebilirsiniz. Bunu da bilinçaltı ve ruhsal terapilere yönelerek yapabilirsiniz. İlişkiniz ve ortaklığınıza odaklanacağınız bir aylık sürece başlıyorsunuz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Enerji çalışmaları yapmakla, akapunktur, alternatif tıp yöntemleri uygulamakla etkin sonuçlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınız sıra dışı fikirlerinize destek vermeye çalışacaklardır.

Öncelikli olarak zihinsel çalışmalar ve astroloji seansları için çok uygun bir gündesiniz. Yalnız başınıza kalmak istediğiniz, ancak bu durumda bile zihin egzersizlerini bırakmayacağınız bir gündesiniz. Özel ilişkiniz veya ortaklığınızın gelişimi için dostlarınızdan fikirsel destek alabilirsiniz. Hizmet alanınıza odaklanacağınız bir aylık sürece başlıyor olacaksınız.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 21 Temmuz Perşembe

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Bilhassa arkadaşlıklar ve toplum kuruluşları ile ilgili iletişimlerinize ağırlık verebileceğiniz bir gündesiniz. Sıra dışı fikirler üretebilir, toplum yararına geliştirebilecek projelere liderlik edebilirsiniz.

Ancak yine de ayaklarınızın yere basması gerekebilir. Gerçekleşmesi zor plan ve hayallere kapılmamalısınız. Bilhassa hizmet alanınız ve iş ağınız arasında mesleki bağlantılar kurmak konusunda önemli fırsatlara sahipsiniz. Öncelikli olarak iş sorumlulukları, müşteriler ve hizmetler odak noktanız olacaktır. Dinamik bir gün yaşayacaksınız.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Mesleki atılımlar yapabilmek için doğru zamandasınız. Yeni iş görüşmelerine katılabilir kafanızdaki sıra dışı fikir ve projeleri çalıştığınız kurumun yönetimine sunabilirsiniz.

Ancak gerçekleşeceğinden emin olmadığınız ve odaklanma zorluğu yaşadığınız konuları başkalarına aktarma konusunda dikkatli olmalısınız. Hayatınızın keyifli alanlarında karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için gerekli olabilecek maddiyatın temini için kafa yorabileceğiniz etkilere sahipsiniz. Heyecanlı ve sonu sevindirici bir koşuşturma ve iletişim ağında bulunabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Zihinsel olarak çok yönlü ve değişken bir yapıda olmanız olasıdır. Özgürlük, sıra dışılık ve gerçekleşmesi ulaşılmaz olan konulara karşı merakınız artabilir.

Hukuki meselelerde desteği olmayan kanıtlarla vakit kaybetme riskine sahipsiniz. Fikirlerinizin kabul görmesi konusunda daha ikna edici ve tutarlı olmanız gerekebilir. Gayrimenkulle ilgili fırsatlara dikkat etmelisiniz. Ebeveyninizin ve ailenizin sizin fikirlerinize ihtiyacı olabilir. Ancak fikirlerin aktarımı konusunda ne kadar doğru bir iletişimde olduğunuz da konu kadar önem taşımaktadır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Cinsel aktivitelerinizin yüksek olabileceği ve birden fazla kişiyle ilgilenme arzusu taşıyabileceğiniz bir gökyüzü durumuna sahipsiniz.

Öncelikle muhattap olacağınız kişilerde güven aramalı ve düşünüp titiz davranmadan bu amaçlı bir aktiviteye dikkatlice yönelmelisiniz. Ortaklaşa kazanımlardaki hesap tutarsızlıklarına dikkat etmelisiniz. Diğer taraftan iş ağınızda sahip olduğunuz şansı fırsata çevirebilmek için ketum davranmaktan kaçınmanız gerekmektedir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Ortaklıklarınız ve özel ilişkinizle olan iletişimlerinizde özgürlük teması söz konusu olabilir. Verdiğiniz sözlere ve inandığınız değerlere dikkat etmelisiniz.

Bilhassa özel ilişkilerde aldatma ve aldatılma ihtimallerinin olabileceği bir gökyüzü konumuna sahipsiniz. Herhangi bir akit sözleşmesi yapmak için uygun bir zamanda bulunmuyorsunuz. Ancak bilhassa arkadaş ortamlarınızdan finansal bilgi desteği alabilirsiniz. Maddi ve manevi değer yarattığınız alanlarda dost tavsiyelerine karşı direnç göstermemelisiniz. Doğru bilgileri almalısınız.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Hizmet alanınız ve gündelik işlerinizin takibinde olası sözleşmelerde titiz davranmalı ve iki tarafın da güveni tesis edildikten sonra başlangıçlara yönelmelisiniz.

Sağlığınızla ilgili karar alma konusunda doğru bir günde bulunmuyorsunuz. Herhangi bir tedavi yahut ameliyat kararını erteleme yoluna gitmelisiniz. Mesleki birikim ve bilgileriniz sayesinde ticari hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak destek aldığınız kişilere ve ortaklıklarınıza karşı tetikte olmanız da gerekebilir. Hizmet alanınızda özgür ve bireysel hareket etmelisiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Çocuklarınızla ilgili bir karar alma konusunda uygun enerjilere sahip değilsiniz. Doğru ve akılcı bildiğiniz bir karar daha sonra yanlış bir yola dönüşebilir.

Bilimsel filmlere gidebilir, bu türden kitaplarla zamanınızı geçirebilirsiniz. Yaşadığınız aşkla ilgili biraz özgürlük hissine sahip olma düşüncesine kapılabilirsiniz. Sıra dışı keyif alanlarına yönelmek isteyebilirsiniz. Beklenmedik fırsatları doğru değerlendirebilmek için fikirlerinizi ve planlarınızı kendinize saklamanız gerekebilir. Dolayısıyla biraz daha ketum davranmalı ve bilgiyi kendinize saklamalısınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Ailenizden soyutlanmak ve özgür yaşamak için planlar yapmak isteyebilirsiniz. Dolayısıyla onları da incitmeden özgürleşmenin yollarını aramalısınız.

Teknolojik ev gereçleri alma arzusu taşıyabilirsiniz. Bugün mümkünse sonradan pişman olmanızın muhtemel olacağı bir karara varmadan önce iyi düşünmeli ve koşulları ölçmelisiniz. Toplumsal olarak sizi öne çıkartabilecek fırsatlara sahipsiniz. Arkadaş ortamlarınıza liderlik edebilirsiniz. Özellikle krizli durumda olan yakınlarınıza fikirlerinizle tavsiye ve destek verebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
İnternette gezinebilir, sosyal medya sitelerinde çeşitli bağlantılar kurabilirsiniz. Herhangi bir internet alışverişine girişmeden önce ödeme koşullarını ve bütçenize uygunluğunu denetlemelisiniz.

Medya, internet ve diğer haberleşme araçları üzerinden iletişimle kendinizi tanıtmanız kolaylaşacaktır. Sosyal medya günün temasını oluşturabilir. Bilgiye ulaşma konusunda hem özel hayatınızda hem de mesleki alanınızda sorunlar yaşıyorsunuz. Sizden saklanabilen yahut doğru aktarılmayabilen haberler olabilir. Sorgulayıcı olmanız gerekebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Maddi ve manevi potansiyellerinizin akılcı tasarımını yapabilirsiniz. Gelişmiş teknik ve interaktif finans sistemlerini kullanırken dikkatli olmanız gerekebilir.

İletişimlerinizde dikkatli fikir alışverişleri yapmalısınız. Maddi ve manevi değer katabileceğiniz konularda daha özgürlükçü ve geleneksellikten soyutlanmış bir zihin yapısıyla ilerlemeyi seçebilirsiniz. Özellikle iş ve hizmet alanınızda iletişimsel yanlış anlama ve aktarma durumları nedeniyle zor durumda kalabilirsiniz. Fikirlerinizi ve bilgiyi aktarma konusunda net davranmanız gerekebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
İletişimi yoğun yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla, sosyal gruplarınızla bağlantıda olarak ilerlerken herhangi bir akit veya sözleşme yapmadan önce şartları iyi incelemeniz gerekebilir.

Yapacağınız başlangıçlarda ikilem oluşabilir yahut zemin gevşek olabileceğinden iki kere ölçmeniz gerekebilir. Çocuklarınız veya eşinizle ilgili maddi bir külfetle karşılaşma riskine sahipsiniz. Dolayısıyla sorun neredeyse doğru bilgilerle ortaya çıkartılmalı ve ivedi şekilde üzerine gidip çözülmelidir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Bilinçaltı teknikleri, Uzak Doğu metotları veya alternatif tıp yöntemleri uygulamakla etkin sonuçlar alabilirsiniz. Arkadaşlarınız sizin özgürlükçü fikirlerinize destek vermeye çalışacaklardır.

Öncelikli olarak zihinsel çalışmalar ve astroloji seansları için çok uygun bir gündesiniz. Bu olumlu enerjilerin aksine güvene dayalı başlangıçlar yapmaktan uzak durmalısınız. Ebeveyniniz veya aileniz sizi biriyle tanıştırabilir. Ancak bu kişinin sizin doğru partneriniz olup olmadığı konusunda çekinceler yaşamanız olasıdır.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...