Günlük burç yorumları – 25 Ocak Pazartesi burç yorumları

Günlük burç yorumlarınız haberimizde. Dinçer Güner tarafından değerlendirilmiş 25 Ocak Pazartesi burç yorumları ve önerilerini sizler için derledik.

Günlük burç yorumları – 25 Ocak Pazartesi burç yorumları

Günlük burç yorumlarınız Dinçer Güner tarafından incelendi ve haberimizde derledik. Günlük burç yorumlarınız ile 25 Ocak Pazartesi gününe ait öneriler, dikkat etmeniz gerekenler günlük burç yorumlarında. Bugün burcunuza ait yorumu merak ediyorsanız günlük burç yorumları ve öneriler ve dikkat etmeniz gereken hususlar haberimizde. Astrolog Dinçer Güner tarafından değerlendirilen 12 burca ait günlük burç yorumları, haftalık, aylık ve yıllık burç yorumları özel astroloji sayfamızda sizler için hazırlandı.

25 Ocak – 31 Ocak 2016 Haftalık Burç Yorumları İçin Tıklayınız

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 25 OCAK PAZARTESİ

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün egolarınız biraz daha ön planda olabilir, inatçı davranışlar sergileyebilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişileri istemeseniz de kırabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmekte fayda var. Bugün iş konusunda hatalı kararlar almaya, dalgın davranışlar göstermeye açıksınız. Birlikte çalıştığınız kişilerle yanlış anlamalar yüzünden iletişim sorunları oluşabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün para ile ilgili işlerinizi halledebilir, ödemelerinizi yoluna koyabilirsiniz. Bugün, araştırma yapmak, gerçekleri ortaya çıkarmak için çaba sarf edebilirsiniz. Özel hayatınızla ilgili yanlış kararlar almaya eğilimli olabilirsiniz. Bugün kandırılma, dolandırılma ihtimalimiz yüksektir, bir şeylere imza atmadan önce dikkatlice okunmasında yarar vardır

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün iş bitirici, koşuşturması bol, iletişim gücü yüksek bir gün olacaktır sizler için. Bugün çok yorgun düşebilir ve bu da sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Bugün olası gelen iş tekliflerinin gerçek olup olmadığını iyice kontrol edin. Sizlere sunulan anlatılan vaad edilen konuların aslı astarını kontrol etmeden hemen inanıp atlamayın

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir takım dedikodular, arkadan çevrilen oyunlar canınızı sıkabilir, istemediğiniz konular içine çekilebilirsiniz. Gün içinde ciddi iletişim sorunları meydana gelebilir, iyi ifade edilmeyen konular yüzünden işleriniz yarım kalabilir. Bugün seyahate çıkacak olanlar özellikle bavullarıne ve el çantalarına dikkat etmeli, unutkanlık problem yaratabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün neşeli, eğlenceli, hareketli, dostlarınız ve arkadaşlarınızla çok sıkı iletişimde olacağınız bir gün olacak. Para ile ilgili konularda özellikle bir şeylere imza atacaksanız, tüm maddeleri dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederim. Yapacağınız ödemelerde de doğru miktarlar olmasına dikkat edin, dalgınlık yüzünden hesap hataları, yanlış ödemeler gerçekleşmesin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İkili ilişkilerde, özel hayatınızda veya ortağınızla iletişim sorunları meydana gelebilir, hatalı ifadeler yüzünden gereksiz kırgınlar veya alınganlıklar oluşabilir. İş hayatınızla ise patronlarla ilişkilerde daha temkinli olmalı, gereksiz insiyatif almamaya dikkat etmelisiniz. Eğer iş arayışı içindeyseniz, bugün iş görüşmelerine gidebilirsiniz fakat kendinizi iyi ifade etmeye özen gösterin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün sağlıkla ilgili konular ön planda olabilir hayatınızda. Tanı ve teşhis gerektiren bir konu var ise eğer tek bir doktor ile yetinmeyin başka bir uzman görüşü almanız sizin yararınıza olacaktır. Çalışma ortamında ise bir takım söylentiler, dedikodular canınızı sıkabilir. İşle ilgili konularda hatalı kararlar almaya eğliimli, kandırılmaya müsait olabileceğiniz bir gün, dikkatli olun.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün dostlarınıza, arkadaşlarınıza yanlış söylemler yüzünden kırılabilir, alınganlık yapabilirsiniz ya da aranızda bir güven sorunu meydana gelebilir. Finansal konularda genel anlamda olumlu etkiler altında olacaksınız. Beklediğiniz ödemeler bugün gelebilir. Bugün fal baktırmak, enerji çalışmaları yapmak, bilinçaltı ile ilgili konulara odaklanmak içinde uygun zamanlardır.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ve kariyerinizi ilgilendiren konularda imza atılması gereken durumlarsa şayet, sözleşmenin maddelerini dikkatle okumanızı tavsiye ederim, uzun vadede sizi üzecek bir durum olmaması adına. Kariyerinizle ilgili konularda sizi hayal kırıklığına uğratacak gelişmeler olabilir, beklediğiniz haberler var ise eğer olumlu yanıtlar gelmeyebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün mali konularda kandırılmaya, hatalı kararlar vermeye, hesap hatalarına açık bir günde olacaksınız. Bu yüzden para ile ilgili yapacağınız her türlü işlemi en az 2 defa kontrol etmenizi öneririm. İnternet üzerinden alış veriş yapacaksanız eğer güvenmediğiniz sitelerden yapmayın, mükerrer ödemeler olmamasına dikkat edin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ay Aslan burcunda seyahat ettiğinden derinlik, zaman ve sabır isteyen konularda başarı sansımız oldukça düşüktür. Özellikle bunu özel hayatınızda daha çok deneyimleyebilirsiniz, özel hayatınızı paylaştığınız kişiye karşı sabrınız biraz düşük olabilir bugün. Eğer yalnızsanız yeni kişilerle tanışmak için uygun bir güne işaret etmekte.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün dışarı çıkmak, arkadaşlarla takılmak, sosyalleşmek, uzun sohbetler etmek için süperdir. Ya da arkadaşlarınızı evinizde ağırlayabilir, evinizde oldukça keyifli güzel sofralar kurarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yalnız bugün çevrenizde ki insanları yanlış anlamaya ve gereksiz alınganlıklar yapmaya oldukça açıksınız. Önümüzdeki birkaç gün anlaşma ve sözleşme imzalamak içinde uygun değildir.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...