Sözcü Plus Giriş

Günlük burç yorumları – Dinçer Güner’den 31 Mart Perşembe burç yorumları

Günlük burç yorumları haberimizde. 31 Mart Perşembe Dinçer Güner tarafından değerlendirilen günlük ve haftalık burç yorumlarını sizler için derledik.

Güncellenme: 10:25, 31/03/2016
Günlük burç yorumları – Dinçer Güner’den 31 Mart Perşembe burç yorumları

Dinçer Güner tarafından yorumlanan günlük burç yorumları, 12 burca ait tavsiyeler, öneriler haberimizde. 31 Mart Perşembe günlük burç yorumları ile bu haftanın burç yorumlarını sizler için derledik. Burcunuzda neler var? Burcunuz size neler söylüyor merak ediyorsanız günlük burç yorumları burada. Haftalık burç yorumlarını aşağıdaki linklere tıklayarak okuyabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları (28 Mart – 3 Nisan 2016)

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 31 Mart Perşembe

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Tam kariyer evinizde tamamıyla iş ortamını ve enerjisini taşıyan Oğlak burcunda ilerleyen Ay‘ın etkisiyle düzen oluşturmaktadır. Uzun vadeli iş planları için çok uygun bir gündür. Ayrıca kişisel hedefleriniz ve alacağınız kararları uygulamaya koymak konusunda çok olumlu fırsatlara sahipsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Toprak, arsa ve gayrimenkulle ilgilenmek için uygun bir gündesiniz. Yabancı bağlantılı mülk işlerinde başarılı olabilirsiniz. Hukuksal problemlerin aşımı için mantıklı veriler toplayabilirsiniz. Zihinsel ve bilinçaltı fenomenlerinizde çok aktif durumdasınız. Sizin kontrolünüz dışında çok ilginç ve sıra dışı başlangıç fırsatları önünüze gelebilir. Değerlendirme seçeneği size ait.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Ticari kredi, iş kurabilmek için maddi kaynakların temini gibi durumlarda şansınız yüksektir. Başkalarının paralarını idare etme konusunda enerjiler oldukça olumludur. Sıra dışı arkadaşlarınızla organizasyonlara girişmeniz mümkündür. Toplum kurallarına aykırı bir oluşumun içine girmeniz mümkündür.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Ay‘ın karşıt burcunuzda olmasından dolayı duygular geri planda kalacaktır. Tam da sizin ilişkiler ve ortaklıklar evinizde ilerlediğinden özel ilişkilerinizde duygu yoksunluğu yaşamanız mümkündür. İlişkilerinizi toparlamalısınız. Diğer taraftan kariyerinizle ilgili teknik üstünlüğü olabilecek bir çalışma içine girebilme fırsatına sahipsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Şeker ve romatizma sorunları olanlar bugün biraz dikkat etmelidirler. İş ortamınız ve hizmet sektöründe yapılanma gibi konularda başarılı etkiler söz konusudur. Mesleki olarak yeni partnerler de bulabilme şansınız mevcuttur. Sıradışı inanç ve felsefelerinizle ilgili takdir toplayacağınız, astrolojinin hayatınıza dahil olabileceği bir sürece başlıyorsunuz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Çocuklarınızın ödevlerine yardımcı olabilirsiniz. Ancak sevecenlikten biraz uzaklaşıp baş öğretmen gibi didaktik olabilmeniz mümkündür. Hayatın keyif alınan noktalarında bugün katılığı seçebilirsiniz. Maddi yükümlülüklerinizi yerine getirebilmek için farklı ve sıra dışı bir yol izlemeniz mümkündür. Ortak kazanımlarla ilgili de şaşırtıcı haberler alabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Evle ilgili işlere girişmek için uygun bir zamandasınız. Küçük inşaat işleri başlatabilirsiniz. Ancak yaratıcılık ve estetik gerektiren konuları ertelemenizde fayda var. Aile ilişkilerinde zorlanmalar görülebilir. Sıra dışı ilişkilere çekilmeniz mümkündür. Ortaklık ilişkilerinizde çok ileri seviyede fikirler ve ilginç konularda başlangıç tasarıları belirlenebilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Ciddi işler konuşmak, eğitimle ilgili aktivitelerde bulunmak için çok uygun bir gündesiniz.
Duygusal konulardan uzaklaşıp daha rasyonel hesaplara eğilmeniz mümkündür. Hizmet alanınız, gündelik işlerinizin yönetiminde farklı ve sıra dışı yöntemler keşfedebilirsiniz. Ameliyat planlıyorsanız bunun için gerekli hazırlıklara başlayabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Maddi durumunuzu gözden geçirip akıllı bir hesap yaparak yeni bir yatırıma başlamak için ideal zamanlardır. Gayrimenkul yatırımları size daha yakın ihtimal gözükebilir. Sıra dışı spor aktivitelerine ve hobi alanlarına kaymak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla bilim kurgu konularında aktiviteler düzenleyebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Duygusal meseleleri halletmek için uygun zaman değildir. İş yapmalı ve iş konuşulmalıdır. Duyguları ifade etmekte zorlanırız. Kendinizi güçlü hissetseniz bile duygusal olarak melankolik hissetmeniz mümkündür. Evinize teknolojik gereçler alabilmeniz için çok uygun zamanlardır. İleri ve sıra dışı teknolojilere yönelmek isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Hayatın size daha soğuk ve katı davrandığı hissine kapılabilirsiniz. Bilinçaltı konularda kendinize ceza vermeye yatkın olabilirsiniz. Bilinçli zihninizi çalıştırmanız gereken bir gündesiniz. Sosyal aktiviteleriniz ve işinizi geliştirme yöntemlerinde sıra dışı ilişkilere yönelmeniz ve dahiyane fikirlere erişmeniz mümkündür.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Arkadaş ortamlarında ve bağlı bulunan sosyal faaliyet alanlarında daha çok iş, siyaset ve somut konulardan bahsetmek isteyebilirsiniz. Olumsuzluklara karşı birlikte rasyonel kararlar almak mümkündür. Maddi ve manevi potansiyelinizi geliştirebilmek adına ileri teknolojilere ve fikirlere yönelmeniz, bunları hayatınızın odak noktası haline getirmeniz beklenebilir.

Yayınlanma Tarihi:08:50,