Sözcü Plus Giriş

Günlük burç yorumları – Dinçer Güner haftalık burcunuzu yorumluyor! (28 Mart Pazartesi)

Günlük burç yorumları haberimizde. 28 Mart Pazartesi Dinçer Güner tarafından değerlendirilen günlük ve haftalık burç yorumlarını sizler için derledik.

Güncellenme: 09:27, 28/03/2016
Günlük burç yorumları – Dinçer Güner haftalık burcunuzu yorumluyor! (28 Mart Pazartesi)

Günlük burç yorumları, Gökyüzü Sözcüsü Dinçer Güner tarafından yorumlanan 12 burca ait tavsiyeler, öneriler haberimizde. 28 Mart Pazartesi günlük burç yorumları ile bu haftanın burç yorumlarını sizler için derledik. Burcunuzda neler var? Burcunuz size neler söylüyor merak ediyorsanız günlük burç yorumları burada. Hafta boyunca Merkür'ün kontakları hakim olacak. Önce Plüton ve Uranüs ile sonra Satürn ile irtibatta olacak. Bu etkileşimler burçları nasıl etkileyecek? Haftalık burç yorumlarını aşağıdaki linklere tıklayarak okuyabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları (28 Mart – 3 Nisan 2016)

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 28 Mart Pazartesi

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Felsefi konulara karşı merak olabilir. Uzak bir yerlere gidebilme hayalleri kurulabilir. Bu zamanlarda bilinmeyenleri keşfetmeye odaklı olabilirsiniz. Akşam saatlerinde bu beklentiler coşkuya dönüşüp kafanızdaki bu tasarıları teker teker aşabilmek adına plan yapabilirsiniz. İletişiminizin ve etki alanlarınızın daha yayılmacı ve ısrarcı olabileceğini fark edeceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Hayatınızın riskli ve bilinmezleri kapsayan kısımlarına karşı felsefi yaklaşımlar geliştirmek isteyebilirsiniz. Devletle ilgili evraklarda ve kredi olanakları için olumlu bir gündesiniz. Ortak işlerden kazanılan maddi potansiyelinizde ilerleme kaydedebileceğiniz gibi akşam saatlerinde bu tip gelirleri arttırmak için temaslarda bulunmak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Eşiniz veya ortağınızla yeni duygular ve ortamlar keşfetmek isteyebilirsiniz. Denenmemiş bir konuda yol alabilme isteği taşıyorsunuz. Akşam saatlerinde birbirinize karşı duygularınız bir parça gerilime doğru kayabilir. Hislerinizde abartıya kaçabilecek yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Ortak veya sevgilinizle olan iletişiminizde daha tartışmacı ve savunmacı bir tutum içine girebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
İş ortamınızda ve özellikle hizmet alanınızda yepyeni bir fikri deneyimlemek için proje geliştirmeye yatkın olabilirsiniz. Büyük kitlelerin yararına olabilecek bu projelerde birlikte çalıştığınız kişilere karşı kollayıcı bir tutum içerisinde bulunurken akşam saatlerinden itibaren kendinize ve çevrenize karşı geliştirdiğiniz motivasyonunuzda abartılı hareketlerden kaçınmanız gerekebilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Hobileriniz ve hayatınızın zevk aldığınız konularında başka insanların denemediği detayları keşfetmek isteyebilirsiniz. İçinizde sakladığınız aykırı ruhu ortaya çıkarabilirsiniz. Sportif faaliyetlere girişebilir, yaz öncesi fazla kilolarınızı gidermek için yeni fikirlere ve bedensel egzersiz tavsiyelerine yönelebilirsiniz. Akşam saatlerinde bu hevesiniz bir parça abartıya kaçabilecek hale gelebilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Aileniz veya akrabalarınızla olan iletişimlerinizde neşeli ve canlı bir tutum sergileyebilirsiniz. Samimi bir ortam yakalanabilir ve hoş etkileşimler ortaya çıkabilir. Akrabalarınızla haberleşmek isteyebilir, evinizle ilgili dekorasyon ve tadilat planları yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde duygularınızda ve iletişim tarzınızda biraz gerilim dozunu yükseltmeniz beklenebilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Pazarlama faaliyetleriniz ve işinizi geliştirdiğiniz ortamlarla ilgili yeni fikirler ve anlayışlar geliştirebilirsiniz. Eğitim hayatınızda cesur çıkışlar yapabilirsiniz. İnançlarınızı ortaya daha rahat dökebilirsiniz. Kısa yürüyüşler yapıp kendinizi daha zinde hissetme olanağı yakalayabilirsiniz. Akşam saatlerinde davranışlarınızda ve bedensel enerjinizde yükselme hissedeceksiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün dilediğiniz konular üzerinde yatırım yapabilir, çılgınca da olsa hayalinizde canlandırdığınız konular için harcamaya yeltenebilirsiniz. Savurgan davrandığınızı düşünebilirsiniz. Maddi ve manevi değerleriniz, potansiyelleriniz üzerine fikirler geliştirebilirsiniz. Önünüzdeki dönemde hem kendiniz hem de yakınlarınız için bu potansiyeli nasıl değerlendirebileceğinizi planlayabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
İnancınızı, yaşam görüşünüzü ve kendi benliğinizi rahatlıkla ortaya koyabilen görüşmeler yapabilir, kendinizi özgürce ifade edebilirsiniz. Keşfetme isteğiniz doruklardadır. Hem iç motivasyonunuzu yükseltebilir hem de başkaları için nasıl fayda sağlayabileceğinizle ilgili planlar geliştirebilirsiniz. Akşam saatlerinde abartılı davranışlarda bulunabileceğiniz konular gündeme gelebilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Kendi zihninizde ve bilinçaltınızdaki farklı inanç yapıları ile yüzleşme yoluna gidebilir ve kendinizi affetme yeteneğini geliştirebilirsiniz. Kendinize samimi olma günündesiniz. Kontrolünüz dışında gelişen konularda daha kabullenici bir tutum sergileyebilir, başkaları için kendinizi konumlandırdığınız davranış şekillerinin analizini yapabilirsiniz. Günün teması düşünmek olacaktır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Arkadaşlıklar ve sosyal birlikteliklerin canlı geçeceği bir gündesiniz. Ait olduğunuz gruplara kendi fikir ve keşiflerinizi rahatlıkla aktarabilirsiniz. Samimiyetin değerini kavrayacaksınız. Mesleki kazanımlarınızı yönlendireceğiniz alanları belirleyebilirsiniz. Ancak akşam saatlerinde davranış biçimlerinizdeki abartı dozunu arttırmamaya özen göstermelisiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Kariyer alanınızda kendi özgür düşüncenizden doğabilecek bir konu takdir alabilir. Yabancı kaynaklı işler veya uzak ticari bağlantılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Çalıştığınız kurumun veya icra ettiğiniz meslek dalının sağlayacağı faydalar üzerine fikirler geliştirebilirsiniz. Akşam saatlerinde yükselen enerjinizi bedensel egzersizlerle karşılamaya çalışabilirsiniz.