Sözcü Plus Giriş

Günlük Burç Yorumları – Dinçer Güner’den 22 Haziran Çarşamba burç yorumları

Günlük burç yorumları haberimizde. 22 Haziran Çarşamba günü burç yorumlarınız ve 20 Haziran - 26 Haziran haftasına ait haftalık burç yorumları ile burcunuz size neler söylüyor öğrenebilirsiniz. Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burçlarına ait yorumlar sayfamızda. Aşk, iş, ekonomik ve sağlık hayatınıza dair püf noktaları, öneriler, tavsiyeleri haberimizden okuyabilirsiniz. İşte günlük burç yorumları...

Güncellenme: 08:13, 22/06/2016
Günlük Burç Yorumları – Dinçer Güner’den 22 Haziran Çarşamba burç yorumları

Günlük burç yorumları sizler için haberimizde. Günlük burç yorumları ile 22 Haziran Çarşamba günü sizi bekleyenler neler? Bu hafta burcunuzda neler olacak ve burcunuz size neler söylüyor? Burç yorumları, uzman astrolog Dinçer Güner tarafından sizler için haberimizde değerlendirildi. Burcunuzda size bu hafta neler öneriliyor? 20 Haziran – 26 Haziran haftasına ait burç yorumlarını aşağıdaki linke tıklayarak okuyabilirsiniz. Bu hafta, bu ay sizi neler bekliyor? İşte Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burç yorumları…

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI İÇİN TIKLAYINIZ

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 22 Haziran Çarşamba

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Kariyer alanınızda düşük enerjiler deneyimleyeceğiniz bir gün olacaktır. Ay'ın uzun bir süre boşluk etkisinde olması özellikle mesleki alanda ağır ilerlemenize neden olabilir. Dolayısıyla isteksiz davranışlar sergilemeniz ve herhangi bir başlangıç yapmadan elinizdeki meseleleri toparlamanız gerekebilir. Akşam saatlerinde ise arkadaşlarınızla vakit geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Odaklanacağınız meseleler toplum yararına olacaktır. Kendinizi muhalefet edeceğiniz konumda bulabilir, toplumsal meselelerde sohbetlere girişebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Zihinsel olarak kendinizi boşlukta hissedebilirsiniz. Uzun süreli bir Ay boşluk etkisi gerek zihinsel, gerekse bedensel olarak sizi atıl bir duruma itebilir. İş yapmak bir yana eğlenmek bile istemeyebilirsiniz. Bugün akşam saatlerine kadar gerçekleştireceğiniz faaliyetler bir bakıma ağır çekim gibi gelebilir. Dolayısıyla elinizdeki işleri tamamlayıp fikir üretme konusunda akşam saatlerini beklemelisiniz. Daha sonra ise mesleğinizle ilgili sıra dışı projelerin ne şekilde idare edilebileceği konusundaki fikir paylaşımlarına hız verebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Hayatınızın krizli alanlarında bugün çaba gösterme konusunda zayıf hissedebilirsiniz. Ay'ın uzun süreli boşluk etkisinden dolayı olumsuzluklara dalmak ve negatif düşünceler içinde olmak mümkündür. Olayları akışına bırakıp zaruri ihtiyaçlarınızı giderip akşam saatleri enerjinizin geri dönüşünü beklemelisiniz. Akşam saatlerinden itibaren ise merak ettiğiniz zihinsel fenomenler üzerinde araştırmalar yapmak isteyeceksiniz. Sırt çantanızı alıp plansız ve programsız bir kaçamağa heves duyabilirsiniz. Yabancı kültürlere ilginiz artabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
İlişkiniz ve ortaklığınızla ilgili pürüzleri aklınıza getirseniz bile çözebilmek veya çözülmesi için çaba göstermek adına doğru enerjilere sahip değilsiniz. Burcunuzun yönetici gezegeni Ay uzun bir süre boşluk etkisinde bulunacak. Ortaklıklarınız ve özel ilişkinizden uzak ve izole olmayı arzu edebilirsiniz. En iyisi bugün akşam saatlerine kadar akışta kalıp hayatınızın krizli alanlarına odaklanmak beklemelisiniz. Ay'ın Kova burcuna geçişiyle birlikte ortak kazanımlar üzerine planlama yapabilmeniz mümkündür.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Sağlık olarak direncinizin düşük olabileceğini fark edeceksiniz. Ay'ın boşluk etkisi nedeniyle enerjiniz ve bağışıklık sisteminiz düşük olabilir. Ortopedik sakarlıklara daha eğilimli olabilirsiniz. Gündelik işlerinizi bitirmek için sabırlı olmalı ve yeni bir projeye atlamamalısınız. Akşamüzerinden itibaren ortaklığınız ve özel ilişkinizle ilgili canlanmanızı sağlayacak enerjiler yerine gelecektir. Akılcı ve tutarlı diyaloglarla hem ortağınızın hem de sevgilinizin gönüllerini alabilirsiniz. Ayrıca özgür ve bağımsız hissetmek isteyebilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sabah saatlerinde üzerinizde bezginlik ve insanlarla temas etmeme isteği meydana gelebilir. Bu durum Ay'ın boşluk etkisi nedeniyle mümkündür. Üstelik gündüz birkaç saat bu etki oluşacaktır. Öğleden sonra ise kişisel hizmet alanınız, gündelik işleriniz ve sağlığınızla ilgili tutarlı ve planlı enerjilere sahip olacaksınız. Akşam saatlerini bilhassa kendinizi bedenen zinde hissettirecek faaliyetlere yönelebilir, sıra dışı beslenme yöntemleri ve sağlıkla ilgili alternatif tıp bilgilerine ulaşabilir, bilgilerinizi yenileyebilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Ay'ın boşluk etkisi nedeniyle evden çıkmak istemeyebilirsiniz. Öğleden sonrasına kadar sürecek olan belirsizlik ve isteksizlik hissi, akşama doğru ise çocuklarınız, hobileriniz ve kişisel zevk alanlarınızla ilgili tutarlı ve planlı enerjilere sahip olacaksınız. Akşam saatlerini bilhassa kendinizi zihnen geliştirecek faaliyetlere yöneltebilir, bilim kurgu filmleri izleyebilir, havacılıkla ilgili yayınlarla ilgilenebilir, model veya maketler geliştirebilirsiniz. Çocuklarınızın zihinsel gelişimleri için etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Ay'ın sabah saatleri yaşanan boşluk etkisinde kendinize dönük, belki de uyku arzusunda olabilirsiniz. Ancak öğleden sonra oldukça toplumsal ve hümanist dürtülerinize göre hareket edebileceğiniz saatlere giriyorsunuz. İş bağlantılarınızı geliştirmek ve toplumun yararını ilgilendiren projelere eğilmek için doğru enerjilere sahip olacaksınız. Mesleki gelişim toplantılarına katılabilir, iş ağınızı geliştirmek adına çalışma kaydedebilirsiniz. Farklı ve sıra dışı bakış açıları geliştirebilirsiniz. Akşamleyin kolektif sporlar ve kısa yürüyüşler yapabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Sabah saatlerindeki isteksizlik, amaçsızlık ve tembellik etme arzusu, öğleden sonra saatlerinde yerini maddi meseleleri daha rahat ortaya çıkmasına bırakacaktır. Ay'ın boşluk etkisi sırasında mümkünse banka ile ilgili işlemler ve internet alışverişlerine yönelmemeniz gerekebilir. Hesaplarınıza ve aklınıza güvenerek önünüzdeki dönemdeki finansal durumunuzu gözden geçirebilirsiniz. Ancak herhangi bir yatırım için uygun zamanda değilsiniz. Akşam saatlerinde komşularınızın veya kardeşlerinizin sorunları ile ilgilenebilecek enerjiler mevcut.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Kendi burcunuzda gün içinde uzun süreli Ay'ın boşluk etkisi öncelikli olarak ruhsal isteksizliğinize sebebiyet verecektir. Akşam saatlerine kadar akışta kalmalı ve kendinizi biraz revaçtaki konulardan soyutlamalısınız. Öğleden sonra ise maddi konular, bütçe hesaplamaları ve belki de finans kaynaklarını yönettiğiniz kurumun muhasebesini yapabileceğiniz fırsatlara sahip olacaksınız. Akıl ve bilimle ilgili ilerleme kaydedebileceksiniz. Somut hedeflerinizi işler hale geçirmek için akşam saatlerini avantaja çevirecek fırsatlara sahip olacaksınız.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Sabah saatlerinde kendi içinize kapanık hissettiğiniz ve insanlarla pek temasta olmayı arzu etmediğiniz enerjilerle karşılaşabilirsiniz. Gündüz uzun bir süre Ay boşlukta kalacak ve kontrolünüz dışındaki konularda etkin olamadığınızı hissedeceksiniz. Akşam saatlerinde ise sosyalleşebildiğiniz, sıra dışı ve özgür bir tutumla ilişkilere yöneleceğiniz ve kendinizi bağımsız hissedeceğiniz ruh haline sahip olacaksınız. Planladığınız ve karar vermekte güçlük çektiğiniz meseleleri aşabileceksiniz. Ay sizin burcunuza geçerken ruhsal bütünlüğü yakalayacaksınız.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Arkadaş ortamlarınızda kendinizi bir parça soyutlanmış hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Mesleki kazanımlarınızı yetersiz hissedebilirsiniz. En önemlisi kendinizi yoksun hissedebileceğiniz olumsuz bir ruh hali taşıyabilirsiniz. Ay'ın boşluk etkisi nedeniyle böyle hissetmeniz doğaldır. Ancak akşam saatlerinde kendi içinize dönüp özgürlüğünüzün tadını çıkartabileceğiniz saatler yaşayabilirsiniz. Sezgilerinizin ve bilinçaltı fenomenlerinizin canlanacağı bir akşamı faydanıza çevirip değerlendirebilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 21 Haziran Salı

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Daha çok sevilmek, daha çok gözde olmak isteyebilirsiniz. Diğer taraftan kariyerinizle ilgili yeni bir hedefe yönelebilir, spesifik konularla ilgili bilgilendirmeye sahip olmak için destek alabilirsiniz. Kariyer ortamınızda beklenmedik gelişmelere karşı bir parça duygusal baskı hissedebilirsiniz. Güç ve otorite üzerine kurgulanan çekişmelerden uzak durmalısınız. Güneş'in Yengeç burcuna geçişiyle birlikte ev ve aile temalarınız daha ön plana çıkabilir ve odak noktanız yeni bir ev veya mevcut evin tadilatı üzerine olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
İnanç ve felsefi konularda yeni bir eğitim almak ve fikirlerinizi geliştirmek adına kendinize yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Bugün bir yönetici olarak çalışanlarınızdan memnun olmakta zorlanabilirsiniz. Baskı kurabilir ve karşılığını alabilirsiniz. Dolayısıyla duygusal ve zihinsel baskılara karşı hazırlıklı olmak ve bunları yumuşak, esnek biçimde karşılamak önemlidir. Güneşin burç değiştirmesiyle sosyal ağlarınız, kardeşleriniz ve komşularınızla ilişkileriniz odağınızı oluşturabilir. Yeni bir çalışma grubuna dahil olabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün harcamalarda müsrif davranabilirsiniz. Partnerinizin veya eşinizin parasal sıkıntıları için yeni bir olanak ortaya çıkabilir. Borç, kredi ve vergilerin bütçenizi aşması durumunda ruhsal baskı hissetmeniz olasıdır. Önemli olan olumsuz bir dönüşüme ve iflasa karşı olası tüm mantıklı düzenlemeleri ve yükümlülükleri yerine getirmenizdir. Güneş'in de maddi manevi değer yarattığınız alana geçiş yapması, finansal konularda giderlerinizi karşılayabilecek yeni kaynakların arayışının odak noktanız olabileceğini müjdeliyor.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
İlişkinizde ciddiyet gerektiren bir konu gündeme gelebilir. Fazla akılcı ve resmi olmak nedeniyle aranızda duygusal baskı ve yönlendirmeye sebep olacak davranış ve tutum meydana gelebilir. Aynı şekilde ortaklığınızla ilgili mali ve yönetimsel konularda fikir ayrılıkları ve tarafların birbirine baskı uygulama durumu meydana gelebilir. Güneş'in bir ay boyunca sizin burcunuzda ilerlemesi sayesinde hedefleriniz ve önünüzdeki süreç için alacağınız kararlar odak noktanızı oluşturacaktır. Aile kurma fikrinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
İş ortamınızda ve hizmet alanınızda öne süreceğiniz bir fikir takdir toplayabilir. Herhangi bir konuda sağlık probleminiz mevcutsa bugün buna şifa bulmanız olasıdır. Kemik, dişler ve cilt ile ilgili oluşabilecek sorunlardan dolayı kendinizi duygusal baskı altında hissetmeniz doğaldır. Bu konularda operasyon ve tedavi süreci de başlayabilir. Ayrıca Güneş'in Yengeç burcuna geçişiyle akıl ve ruh sağlığınız ile ilgilenmeyi de uygun görebilirsiniz. Bilinçaltı terapileri, kontrolünüz dışında gerçekleşen konuların çözümü odağınızı belirleyecek ayrıntılardır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Öncelikle şekerli gıdalara düşkünlüğünüz bugün artabilir. Ancak midenize de dikkat etmeniz gerekmektedir. Çocuklarınızın eğitiminde baskı uygulamak zorunda kalabilirsiniz. Kuşak çatışması ve fikir ayrılıkları nedeniyle sözünüzü geçirmek uğruna dayatmalar ve duygusal istismarlar söz konusu olabilir. Esnek davranmakta ve empati ile yaklaşmakta fayda var. Güneş'in burç değiştirmesiyle odağınız arkadaş ortamları, toplum yararına katkıda bulunabileceğiniz dernek ve gruplar olacaktır. Kalabalık ortamlarda iyi hissedeceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Aile ortamında daha çok sevilmek, daha çok gözde olmak isteyebilirsiniz. Diğer taraftan evinizle ilgili yeni bir hedefe yönelebilir, bu konuda uzman desteği alabilirsiniz. Aile bireyleri arasında duygusal baskılar ve aşırı mantıklı yaklaşımdan dolayı kişilerin birbirini anlamakta ve uygulamakta zorluk çekmesi mümkündür. Güneş'in Yengeç burcuna geçişiyle birlikte özellikle annenizle ilgili temalar öne çıkacaktır. Diğer taraftan meslek hayatınızla ilgili önemli girişimler ve fedakarlık isteyen durumlar odaklanacağınız konuların başında gelecektir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Medya, reklam ve tanıtım konularda yeni bir çalışma yapmak ve fikirlerinizi geliştirmek adına kendinize yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Bugün bir çalışan olarak yöneticilerinizi memnun etmekte zorlanabilirsiniz. Empati duymaktan uzak, salt akılcı ve hesapçı bir tutumla kişileri kendi şekillendirdiğiniz üzere baskı altına almaya eğilimli olabilirsiniz. Güneş bugünden itibaren bir ay süreyle seyahat alanınıza giriyor. Bu demek oluyor ki bilhassa su ve deniz kenarlarına yapılacak uzak yolculuklar odak noktanızı ve kararlarınızı belirleyecektir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün parasal konularda yeni fikirler ve yöntemler geliştirebilirsiniz. İnançlarınızla ilgili kavram kargaşaları meydana gelebilir. Bu tip konularda zihinsel olarak zorlanabilirsiniz. Maddi anlamda olası huzursuzluklarınızı çevrenizdekilere yansıtıp duygusal baskı oluşturmak yerine spor hareketlerine ve hobilerinize yönelebilirsiniz. Güneş Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Bir ay boyunca ailenizin ve eşinizin maddi durumu, ödemelerin yerine getirilmesi ve bir parça fedakarlık bilinci sizin hedeflerinizi ve davranış eğilimlerinizi oluşturacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün hedeflerinizde mantıklı ve tutumlu davranabilirsiniz. Finansal kaynaklarınızla ilgili yeni bir fırsat ortaya çıkabilir. Harcamalarınızda cimri davranışlar sergileyebilirsiniz. Odaklanacağınız konularda aksamalar olması halinde çevrenizdekilere baskı uygulamaktan çekinmelisiniz. Özellikle duygu istismarından kaçınmanız gereken bir gündesiniz. Bir ilişkiniz varsa bunu daha ciddi bir seviyeye taşımak için olumlu enerjilere sahipsiniz. Ortaklık kurabilir, evlilik teklifinde bulunabilirsiniz. Hangi ortam olursa olsun aile bilincine sahip durumdasınız.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün kendi içinize dönebilir, kendinize karşı bir nebze acımasız davranabilirsiniz. Gerçekliğe kendinizi kaptırmanız dış dünya ile olan ilişkinizi zorlayabilir. Diğer taraftan sevgi aktarımında güçlükler meydana gelebilir. Kendinizi suçlama ve huzursuz edecek analizler yapmanız olasıdır. Kendi kendinizi dönüştürmek amaçlı bir baskıdan kaçınmanız gerekmektedir. Güneş'in Yengeç burcuna girişiyle birlikte odak noktanız gündelik işleriniz ve hizmet alanınız olacaktır. Sağlığınızla ilgili kontroller ve şifa bulma arayışında olabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Arkadaş ortamında daha çok takdir görmek daha çok gözde olmak isteyebilirsiniz. Dahil olduğunuz dernek ve kulüplerde akılcı projeler üstlenebilir ve başarıyla yönetebilirsiniz. Ancak yaklaşan Ay/Plüton kavuşum etkisi nedeniyle birlikte çalıştığınız arkadaşlarınız ve kişilere karşı duygusal baskı kurmamaya, esnek olmaya özen göstermelisiniz. Eğer planlarınız arasındaysa evlenme, aile kurma ve çocuk yetiştirme fikrine erişebilir, odak noktanız yapabilirsiniz. Su sporlarına karşı ilginiz artabilir ve yolculuk planları yapabilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi:10:02,