Sözcü Plus Giriş

Hastane Doktor Randevusu Alma (MHRS randevu portalı)

Hastaneden doktor randevusu almak isteyen kişiler için MHRS sitesi yardımcı olmaktadır. MHRS ile kolay bir şekilde doktor randevusu alınabilir.

Güncellenme: 15:39, 07/03/2016
Hastane Doktor Randevusu Alma (MHRS randevu portalı)

Kişilerin sağlık konusunda tedavi olabilmesi için ilk olarak randevu alması gerekmektedir. Sorgulama.biz.tr sitesindeki hastane randevu alma yazısında da belirtildiği gibi kişilerin randevu alması için MHRS'ye girmesi gerekmektedir. Tüm kişilere açık bir şekilde hazırlanan sistem sayesinde herhangi bir sorun yaşamadan randevu alınabilmektedir. Randevu alınması ücretsiz olduğu için kişilere avantaj sağlanmış durumdadır. SGK blog sitesindeki SSK randevu alma yazısında da belirtildiği gibi kişilerin randevu almak için ilk olarak sisteme üyelik giriş yapması gerekmektedir. Üyelik giriş ekranı ise şöyledir;

Resimde görüldüğü gibi kişiler üyelik girişi yapmak için formu kullanmalıdır. Üyelik girişi yapıldıktan sonra ise randevu alma ekranı açılır. Bu ekranı kullanarak randevu alınabilir. Üyeliği bulunmayan kişiler ise resimde görülen üyelik bölümünden üyelik alabilir. Üyelik noktasında kimlik numarası gibi bilgiler istenmektedir. Bilgilerin girilmesi sonrasında ise sistem üzerinden üyelik alınarak, alınan üyelik bilgileri ile randevu almak için giriş yapılabilir.

Telefon İle Randevu Alınır Mı?

Kişilerin belirtilen online işlemlerin yanında telefon üzerinden de işlem yapması mümkündür. Bu noktada Alo 182 aranabilir. Telefon üzerinden yapılan görüşmede kişilere çeşitli sorular sorulmaktadır. Bu sorulara yanıtların verilmesi sonrasında kişiler sorunsuz bir şekilde randevu alabilmektedir. Randevu alırken kişilere yardımcı olarak çağrı merkezi temsilcileri görüşmeyi sürdürmektedir. Adım adım kişilere sorular sorulurken, kişiler olacağı tedaiye göre soruya yanıt vererek işlemlerini tamamlayabilmektedir. Kişiler aynı anda iki taneye kadar randevu alabilme hakkına sahiptir. Bu bakımdan tek bir görüşme ile farklı rahatsızlıklar için randevu alınabilmektedir. Sizler de sunulan online hizmetleri ya da telefonu kullanabilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi:11:14,