Sözcü Plus Giriş

HGS PTT Müşteri Hizmetleri ve Uygulaması

HGS PTT müşteri hizmetleri aracılığıyla pek çok konuda HGS sorgulama işlemleri yapılabilmektedir.

Güncellenme: 15:50, 07/03/2016
HGS PTT Müşteri Hizmetleri ve Uygulaması

HGS aboneleri tarafından abonelik için yapılması gereken işlemlerde kolaylık sağlanması ve resmi bir site oluşturulması adına HGS PTT müşteri hizmetleri kullanıma sunulmuştur. Tüm aboneler tarafından kullanılabilecek durumdaki portal sayesinde kişilerin herhangi bir konuda bilgi alması çok daha kolaylaştırılmıştır. Bu açıdan sizler de aboneliğiniz hakkında bilgi almak için direk HGS PTT müşteri hizmetleri üzerinden işlem yapabilirsiniz. portal aracılığıyla sunulan tüm işlemler ücretsiz olarak kullanımdadır. Bu açıdan ihtiyaç halinde direk site üzerinden ilgili hizmetler sayfasına erişim sağlayabilir ve işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. HGS blog sitesindeki HGS sorgulama yazısında belirtildiği gibi resmi sayfa şöyledir:

HGS PTT Müşteri Hizmetleri Avantajları Nelerdir?

HGS PTT müşteri hizmetleri aracılığıyla abonelik konusundaki tüm detayların öğrenilebilir durumda olması için herhangi bir sorun yaşanması da önlemektedir. Kişilerin dönemsel olarak yapacağı HGS bakiye sorgulama, HGS bakiye yükleme gibi işlemler sayesinde bakiyede sürekli geçiş için gerekli olan ücret kalacaktır. Böylece geçişlerdeki gerekli ücretin tahsil edilmesi de mümkün olacağından dolayı geçişlerde herhangi bir sorun yaşanmayacak ve aboneler sağlanan bu kolay hizmetten yararlanabilecektir.

Hgs.gen.tr sitesindeki HGS müşteri hizmetleri yazısında belirtildiği kişielr mobil uygulamayı indirmesi halinde mobil olarak da aynı şekilde hizmetlerden yararlanabilir. Yapılan işlemlerde indirilmesi gereken uygulama şöyledir:

Resmi uygulamanın indirilmesi sonrasında ise kişiler ihtiyaç halinde sistem giriş yapmalıdır. Mobil olarak yapılan işlemler sayesinde trafikte bile kişiler ihtiyaçlarını giderebilir. Üstelik mobil uygulama ücretsizdir ve kişiler bu bakımdan bedel ödemden uygulamadan yararlanabilir. Uygulama indirme noktasında aynı isimle yayındaki diğer uygulamalara dikkat edilmeli, resmi uygulama indirilmelidir.

Yayınlanma Tarihi:15:56,