Sözcü Plus Giriş

İlişki Durumu Karışık 32. son bölüm izle: Can Ayşegül’ü kaçırdı!

İlişki Durumu Karışık 32. bölümü dün akşam Show TV ekranlarında yayınlandı. İlişki Durumu Karışık son bölümde muhteşem bir final sahnesi gerçekleşti.

Güncellenme: 14:50, 28/02/2016
İlişki Durumu Karışık 32. son bölüm izle: Can Ayşegül’ü kaçırdı!

CAN AYŞEGÜL’Ü KAÇIRDI

İlişki Durumu Karışık 31. bölümde Ayşegül, Can’a sinirlenip Murat’la evlilik kararı almıştı. İlişki Durumu karışık son bölümde ise Ayşegül ve Murat tam evlenecekken Can yangın alarmını devreye sokarak Ayşegül’ü kaçırıyor. Dedesi ve Gülendam’ın katısı da yadsınamaz bir gerçek…

İlişki Durumu Karışık 32. bölümünü izlemek için aşağıdaki linki tıklamanız yeterli olacaktır.

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK 32. BÖLÜM

İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

İlişki Durumu Karışık’ta yollar ayrılıyor

“İlişki Durumu: Karışık”ın 31. bölümünde; Elif'in hamilelik yalanının Ayşegül tarafından anlaşılmasının şokuyla dili tutulan Mediha konuşamadığı halde yine de olayları kontrol altında tutmaya çalışır. Derdinin dermanı ise Kudret Hanım'ın gizli formülüdür. Yalanları ortaya çıkan Mediha ve Elif, hızla yeni bir yalan ve entrika arayışına girerek durumu toparlamaya çalışırlar. Gerçekleri Can'a anlatması için Elif'e 2 gün müddet veren Ayşegül ise kariyerine odaklanır ve ünlü yazar Tuna Kiremitçi ile çalışmaya başlar. Ayşegül'le ilişkisine artık imza atarak yeni bir boyut katmak isteyen Murat ve Ayşegül'ü aklından çıkartamayan Can bu çalışmayı baltalamak için ellerinden geleni yaparlar. Bütün bunlar yaşanırken, yeni planlarını yapan Mediha ve Elif buldukları yalana Ayşegül'ü de dahil ederek Can'ı tekrar kandırmayı hedeflerler.