Sözcü Plus Giriş

İngiltere Slovakya maçı saat kaçta? Slovakya İngiltere maçı canlı izle (TRT 1 CANLI İZLE)

EURO 2016'da bu akşam Slovakya İngiltere maçı oynanacak, İngiltere Slovakya maçı saat kaçta? İngiltere Slovakya maçı hangi kanalda oynanacak? İngiltere Slovakya maçı canlı izleme ayrıntıları...

Güncellenme: 19:02, 20/06/2016
İngiltere Slovakya maçı saat kaçta? Slovakya İngiltere maçı canlı izle (TRT 1 CANLI İZLE)

Euro 2016’da grup aşaması son maçları oynanıyor, bugün İngiltere Slovakya maçı heyecanı yaşanacak. İngiltere Slovakya maçı saat kaçta başlayacak? İngiltere Slovakya maçı hangi kanalda yayınlanacak? Bu akşam saat 22:00’da başlayacak EURO 2016 İngiltere Slovakya maçı TRT 1 ekranlarından yayınlanacak. İngiltere Slovakya maçını canlı olarak izlemek için aşağıdaki İngiltere Slovakya maçı canlı izle yazısına tıklayabilirsiniz.

İNGİLTERE SLOVAKYA CANLI İZLE

İNGİLTERE SLOVAKYA MAÇ AYRINTILARI

İlk iki maçın ardından topladığı 4 puanla grubun zirvesinde yer alan İngiltere, Rusya'yı yenerek büyük bir sürprize imza atan Slovakya ile 22:00'de karşılaşıyor. Slovaklar, son maçtan başarılı bir sonuçla ayrılıp, üst tur umutlarını sürdürmeyi hedefliyor. İngiltere ise son maçta kötü rüya görmek istemiyor. TRT 1 ve Ligtv'den naklen yayınlanacak karşılaşmada İspanyol hakem Carlos Velasco Carballo düdük çalacak.

MUHTEMEL 11'LER

SLOVAKYA: Kozacik, Pekarik, Skrtel, Durica, Hubocan, Kucka, Hrosovsky, Mak, Hamsik, Weiss, Duda
TEKNİK DİREKTÖR: Jan Kozak

İNGİLTERE: Hart, Walker, Smalling, Cahill, Rose, Rooney, Dier, Wilshere, Alli, Vardy, Sturridge
TEKNİK DİREKTÖR: Roy Hodgson