İşte Benim Stilim 2016 kim elendi? İzle (29 Ocak 2016)

İşte Benim Stilim Ünlüler sezonunda şok bir kararla haftaya final yapacağını duyurduğu eleme gecesinde 2 isim elendi. İşte Benim Stilim'de kimler elendi?

İşte Benim Stilim 2016 kim elendi? İzle (29 Ocak 2016)

İşte Benim Stilim’de kim elendi dün akşam yapılan eleme gecesi ile belli oldu. İşte Benim Stilim finale doğru giderken dün akşam ekrana gelen eleme gecesinde iki yarışmacı elendi. İşte Benim Stilim önümüzde cuma günü final yapacak. Bundan sonra her gün bir yarışmacı elenecek İşte Benim Stilim yarışmacı Cuma günü final yapacak. İşte Benim Stilim ünlüler yarışmasında 1. olan 100 bin lira kazanacak. Peki bu hafta İşte Benim Stilim’de kimler elendi?

İşte Benim Stilim 29 Ocak 2016 eleme gecesi kim elendi sorusunun yanıtını gecenin ilerleyen saatlerinde belli oldu. İşte Benim Stilim’de bu hafta elenmek üzere jürinin önüne gelen Hatice, Elif ve Sevil’den ikisi yarışmaya veda etti. İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler, Cuma akşamı eleme gecesinde haftanın konuğu; Faik Öztürk olurken gecenin konsepti de “Kostüm Partisi” idi.

İşte Benim Stilim Ünlüler’de bu hafta kim elendi? İzlemek için tıkla

İŞTE BENİM STİLİM ÜNLÜLER’DE BU HAFTA KİM ELENDİ?

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler yarışmasında 29 Ocak 2016 Cuma günü ekrana gelen eleme gecesi bölümünde iki yarışmacı elendi. İşte Benim Stilim eleme potasına kalan Sevil Uyar, Elif Ece Uzun ve Hatice; kostüm partisi konseptinde performanlarını sergiledikten sonra, önce arkadaşlarından kostümleri ve performansları hakkında yorumlar aldılar daha sonra jüri karşısına geçtiler.

İşte Benim Stilim jürisi bu üç yarışmacıdan elenmesi için ilk olarak Elif Ece Uzun’un ismini verdi ve eleme gecesinde yarışmaya veda eden ilk isim oldu. İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler eleme gecesinin sonunda kalan iki yarışmacı arasından jüri, bu sefer Hatice’nin ismini verdi ve gala gecesinde yarışmaya veda eden ikinci isim Hatice oldu.

10 BİN LİRANIN SAHİBİ KİM OLDU?

Kostüm partisi konseptli gala gecesinde büyük çekişme yaşandı ancak gecenin sonunda 10 bin liranın sahibi olan yarışmacı Simge Tertemiz oldu.

İŞTE BENİM STİLİM’DE KURALLAR DEĞİŞTİ, HAFTAYA BÜYÜK FİNAL VAR!

İşte Benim Stilim 2016 Ünlüler eleme gecesinde Öykü Serter, 5 Şubat 2016 Cuma gecesi final gecesi yapılacağını, hafta içi her gün en kötü kombini yapan yarışmacının eleneceğini ve Cuma günü sabah yayında İşte Benim Stilim finalistlerinin belli olacağını açıkladı. Yarışmacılar aldıkları bu haber karşısında şok oldular.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...