Kanal D Canlı izle: Mandıra Filozofu ve Sabit Kanca izle – 26 Nisan Pazartesi Kanal D yayın akışı

Kanal D'de bugün Mandıra Filozofu ile Sabit Kanca filmleri ekrana gelecek. Peki bugün Kanal D'de başka hangi neler var? İşte 23 Mayıs Kanal D yayın akışı ve Kanal D canlı yayın bağlantısı... Tıkla Kanal D izle...

Kanal D Canlı izle: Mandıra Filozofu ve Sabit Kanca izle – 26 Nisan Pazartesi Kanal D yayın akışı

Kanal D yayın akışı ile bu akşam yani 23 Mayıs Pazartesi günü Kanal D hangi programlar var, hangi dizi var öğrenebilirsiniz. Kanal D’de hangi programlar var? Bu akşam Kanal D’de iki yerli film bulunuyor. Bu akşam 20.00’de Mandıra Filozofu, 22.15’te de Sabit Kanca filmlerini izleyebilirsiniz. Kanal D canlı yayın linki ile online olarak sevdiğiniz programı izleyebilirsiniz. 23 Mayıs Pazartesi gününe ait Kanal D yayın akışı şu şekilde…

Kanal D Canlı Yayın İzle

KANAL D YAYIN AKIŞI 23 MAYIS PAZARTESİ

05.30 Akasya Durağı – Tekrar
07.00 Kanal D Haber Günaydın – Canlı
09.30 Renkli Sayfalar – Canlı
12.30 Gün Arası – Canlı
12.45 Kısmetse Olur – Yeni Bölüm
16.30 Arka Sokaklar – Tekrar
18.45 Ana Haber Bülteni – Canlı
20.00 Mandıra Filozofu
22.15 Sabit Kanca
23.45 Burada Laf Çok
02.00 Dünyanın Sonu
03.45 Kaçış Bileti

MANDIRA FİLOZOFU

Mustafa Ali’nin içinde yaşadığı dünya düzenine karşı koyduğu tavır, onu Muğla’nın Çökertme köyünün yakınlarında, ıssız bir kulübede yaşamaya kadar götürür. Felsefe bölümü mezunu olan Mustafa Ali burada doğayla iç içe, modern hayatın getirisi olan her şeyden uzak bir yaşam sürer ve zamanının tamamına yakınını kitap okuyarak geçirir. Çalışmaya ise kesinkes karşıdır. Cavit ise kurnaz ve çalışkan bir işadamıdır ve yeni projesi için Çökertme köyüne gelir. Amacı Mustafa Ali’nin sahip olduğu araziyi satın alıp yerine kazanç getirecek bir butik otel yaptırmaktır. Ne var ki İstanbul’dan gelen bu beklenmedik konuğun hayatı Mustafa Ali ile tanıştıktan sonra eskisi gibi olmayacaktır.

SABİT KANCA FİLMİNİN KONUSU

Sabit Kanca köpeği ile yaşayan bekar ve yalnız bir adamdır ama zekası zehir gibidir. Mahallede, her şeyi bilmesiyle ünlenen ve iyilerin dostu Kanca, zekasını ulusal bir kanalda yayınlanan bilgi yarışmasında ölçmek ve büyük ödülü almak için yola koyulur. Etapta her soruyu bilir, yükseldikçe karşısındaki program sunucusuyla da atışmaktan geri kalmaz. Bu kadar kendisine güvenen, hazır cevap haline rağmen Kanca’nın da bir gönül yarısı, açılıp da sevdiğini söyleyemediği bir kadın vardır.

KANAL D HAKKINDA

Kanal D, Aydın Doğan’ın sahibi olduğu Doğan Holding’in Türkiye’de yayın yapan ulusal televizyon kanallarından biridir. Tüm Türkiye’ye yayın yapan ulusal kanal, genelde dizi filmleriyle ön plana çıkmıştır ve 84 yerli ve 13 yabancı dizi ile, 93 yerli ve 9 yabancı dizi yayınlamış Show TV’den sonra en çok sayıda televizyon dizisi yayınlamış Türk televizyon kanalıdır.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...