Sözcü Plus Giriş

Kara Sevda 18. son bölüm izle: Karen öldü!

Kara Sevda'nın 18. bölümü dün akşam Star TV ekranlarında seyircisi ile buluştu. Kara Sevda son bölümde Karen ölüyor.

Güncellenme: 08:24, 18/02/2016
Kara Sevda 18. son bölüm izle: Karen öldü!

Star TV’nin her sanhesi heyecan dolu dizisi Kara Sevda’nın 18. bölümü dün akşam Star TV ekranlarında yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde sırlarla ilgili her şeyi bilen Karen öldürülüyor. Kemal ve Nihan’ın artık işleri daha zor. Öte yandan Leyla yılardır oturduğu evini oynan büyük bir oyunla Vildan’a kaptırıyor.

Kara Sevda’nın 18. bölümünü seyretmek için aşağıdaki linki tıklamanız yeterli olacaktır.

KARA SEVDA 18. BÖLÜM İZLE  

KARA SEVDA SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kemal ve Nihan gerçeğe çok yaklaşıyor

Kemal'e gönderilen ses kaydıyla birlikte, Emir'le Kemal arasında bugüne kadar yaşamadıkları bir soğuk savaş başlar. Emir'in, Nihan'ın Kemal'le birlikte o geceyi araştırmayı başladığını öğrenmesiyse olaylara bakış açısını değiştirir. İlk hamlesi, Nihan'ı çiftlik evine götürmek olur. Bu yolculuk Kemal'le Nihan'ı hayatında hesap edemedikleri tehlikeli bir kapı açacaktır.

Ozan'ın intihar girişimden sonra Zeynep, Sezin Ailesi'ne karşı ilk zaferini yaşar. Ancak Vildan yenilgiyi kabul etmeye niyetli değildir. Zeynep Vildan'la savaşına, ağbisinin kendisine uzattığı yardım eliyle karşılık verir.

Emir'in her adımını takip eden Kemal, Karen'i kaçırıldığı yerde bulur. Ama Karen'den o geceye dair istediği bilgileri alabilmesi için önünde bir engeli daha vardır. Kemal gerçeğe adım adım yaklaşırken, Emir öfkesini yeni bir oyun kurarak biler.

Leyla'nın bütün hayatını geçirdiği baba evi için Vildan'la yarışacağı ihale günü gelir. Nihan ile Leyla yola çıktıkları anda kendilerini bekleyen tuzağın için adım adım çekilir.

Nihan ile Kemal uzun süredir devam eden “o gece” araştırmalarında son düzlüğe varır. Gerçeğe bir adım kala kendilerini bekleyen karanlık, iki kara sevdalının kaderini yeniden çizecektir.