Kara Sevda 32. bölüm 2. fragmanı izle: Kemal mi, Emir mi?

Kara Sevda 32. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Emir kardeşine adım adım yaklaşırken Hakkı ve Asu paniğe kapılıyor.

Kara Sevda 32. bölüm 2. fragmanı izle: Kemal mi, Emir mi?

Star TV’nin vazgeçilmeyen dizisi Kara Sevda’nın 32. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Kemal, Emir’i emniyete teslim etmek için yoğun çaba harcıyor fakat Nihan bunun doğru bir hamle olmadığını düşünüyor.

EMİR’İ ASU MU DURDURACAK?

Hakkı’nın adamının ölümünden sonra Asu paniğe kapılıyor. Emir tüm adamlarını toplayıp düşmanlarının kimler olduğunu öğrenmeye çalışıyor ve onlara büyük bir darbe vurmaya hazırlanıyor. Tufan ise onu durdurmanın tek yolunun Asu olduğunu söylüyor. Asu ise Emir’le yüzleşmek için buluşuyor.

Hakkı'nın adamının tam Emir'i vuracakken öldürülmesinin ardından Kemal, durumu polise bildiriyor. Emir ise Kemal'e engel olmaya çalışıyor.

KEMAL'DEN EMİR'E REST

Adaletin tecellisi için uğraşan Kemal, Emir'e kardeşinin peşinde olduğunu söylüyor ve “Sen onu öldürmeye ben onu yaşatacağım” diyor. Öte yandan Nihan'a dönen Kemal “Kardeşini korumak için daha kaç kişiyi feda edeceksin” diyerek sevdiği kadından hesap soruyor.

 

Kara Sevda 32. bölümü ile 25 Mayıs Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında…

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...