Sözcü Plus Giriş

Karagül 110. yeni bölüm: Ortalık yangın yeri izle

Karagül 110. bölümü ile bu akşam Fox TV'de ekranlara gelecek. Karagül yeni bölümde Kadriye Ana konağı ateşe verdi! Kadriye Ana ölecek mi?

Güncellenme: 16:09, 26/02/2016
Karagül 110. yeni bölüm: Ortalık yangın yeri izle

Cuma günlerine damga vuran dizilerden biri olan Karagül’ün 110. bölümü bu akşam Fox TV’de izleyicisi ile buluşacak. Karagül son bölümde Melek’in intihar etmesi Kadriye Ana’yı kahretmiş ve yaşlı kadın konağı ateşe vermişti. Yeni bölümde konakta yas havası hakim.

 

İŞTE TÜM DETAYLAR…

Kadriye Ana yangından kurtarılsa da artık ölümün kıyısına gelmiştir. Ancak konak yaşanmaz hale gelir ve Şamverdiler için her şey yeniden başlayacaktır. Kendal ağır bir zehirlenme yaşasa da hayatta kalır ve son anda Kenan'ın Kendal'ı bitirmek için yaptığı son darbe planını öğrenir. Öğrendiklerinden sonra Kendal, artık oğluna kavuşabilmesinin en büyük engeli olan Kenan'ın idam fermanını imzalar. Öfkesi ve intikam ateşi bir türlü sönmek bilmeyen Gülizar, türlü planlarla Şamverdilere saldırmaya devam etmektedir. Zaten bir dar boğazdan geçen Şamverdilere darbe üzerine darbe indirmeye devam eder. Bundan en büyük payı da Kadriye'nin vasiyetiyle ailenin reisi olma yolunda ilerleyen Baran alır. Ancak Baran bu kez desteği hiç beklemediği birinden alacaktır.

Karagül yeni bölümünü saat tam 20.00’de izlemek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli…

FOX TV CANLI İZLE

Karagül 110. bölümünü TV8’in web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KARAGÜL 110. BÖLÜM