Sözcü Plus Giriş

Kertenkele 53. yeni bölüm: Kertenkele Şeyma’nın babasının peşinde! (İzle)

Kertenkele 53. bölüm özeti: Kertenkele yeni bölümde Kara Kemal (Turabi) ile yollar kesişir. Kertenkele ile Zehra ise Şeyma'nın babasını aramaya başlarlar.

Güncellenme: 13:28, 20/02/2016
Kertenkele 53. yeni bölüm: Kertenkele Şeyma’nın babasının peşinde! (İzle)

Kertenkele 53. yeni bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek. Kertenkele’nin geçen haftaki bölümde Survivor şampiyonu Turabi diziye katılmıştı. Meczup Azmi’nin oğlu Kara Kemal’i canlandıran Turabi ile Kertenkele’nin dizide yolları kesişir. Kara Kemal, Kertenekele’ye racon keser. Kertenkele yeni bölüm özeti haberimizde. Ayrıca Kertenkele 53. bölümü online izlemek için aşağıdaki linki yayın saati 20.00’da kullanabilirsiniz.

Kertenkele 53. yeni bölüm izle (20 Şubat Cumartesi 20.00)

Şeyma, Sokrat’ın adamlarından önce hiç beklenmedik bir el tarafından kaçırılır. Fakat Sokrat’ın adamları peşlerindedir. Levent, Bahar’ı Şeyma’nın babasını bulmak konusunda yardım etmeye ikna eder. Bahar’ın verdiği eşkâl doğrultusunda Şeyma’nın babasının robot resmi çizilir ve herkes Şeyma’nın babasını aramaya başlar. Kertenkele de Zehra’ya söylediği yalanın kurbanı olur ve onunla birlikte Şeyma’nın babasını aramak zorunda kalır. Bahar’ın Kertenkele’yle karşılaşması ve Kertenkele’nin Şeyma’nın babası olduğu gerçeğinin ortaya çıkmasıysa an meselesidir. Öte yandan Kara Kemal malikâneyi basar. Kertenkele’nin yerini öğrenir ve Kertenkele’ye meydan okur.