Sözcü Plus Giriş

Kiralık Aşk 40. yeni bölüm fragmanı izle: Defne’nin kafası karışık

Kiralık Aşk 40. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Defne, Fikrek Galo ve Tranba'nın kıskacı altında...

Güncellenme: 13:16, 31/03/2016
Kiralık Aşk 40. yeni bölüm fragmanı izle: Defne’nin kafası karışık

Ekranların vazgeçilmez dizisi haline gelen ve cuma günlerine damga vuran Kiralık Aşk’ın 40. bölüm fragmanı yayınlandı. Kiralık Aşk yeni bölümde Defne, hem Fikret Galo hem de Tranba yüzünden çaresizliğie düşüyor. Evlilik arifesinde olan Defne ve Ömer’in evlilikleri zora mı girecek?

Ömer ve Defne yeniden birlikte çalışmaya başlıyor. Defne nihayet Ömer'in istediği gibi Passionis'e geçiyor, evlenecekleri haberi de tüm şirkete hızla yayılıyor. Peki Defne'nin Tranba'ya verdiği söz ne olacak?

Defne Fikret'e gerçekleri Ömer'e anlatmaması için adeta yalvarıyor ve evleneceklerini söylüyor. Ömer'in evinin duvarındaki armanın kendisine ait olduğunu öğrenen Fikret ise şaşkın ve ne yapacağını bilemez halde.

Defne sorunlardan kaçmak için her şeyden uzaklaşmak ister. Peki Ömer onu nerede bulacak? Problemlerini çözebilecekler mi? Yoksa vuslat mı geliyor?

KİRALIK AŞK SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Defne ve Ömer'in arası ısınıyor. İçimizi kıpır kıpır eden bir oyuna kalkışıyorlar. Yasemin, Sinan, Defne ve Ömer muhteşem bir gün geçiriyorlar.

Akşamı ise sürprizlere gebe! Defne'den beklenmedik, sıcacık bombeler… Beklenmeyen konuk ile sırlar açığa mı çıkıyor?

Sinan ve Yasemin, nihayet… Ateş bacayı sarıyor mu yoksa? Bu arada yepyeni sürpriz bir aşk hangi karakterler arasında başlıyor?