Kısmetse Olur 23 Mayıs izle: Kısmetse Olur 183. bölüm fragmanı izle, Kısmetse Olur yarışmacıları maaş mı alıyor?

Kısmetse Olur 183. bölüm fragmanı yayınlandı. Kısmetse Olur yeni bölümde Mehtap ve Emre arasındaki tartışmanın ardından Hazal gözyaşlarına engel olamıyor. Kısmetse Olur yarışmacıları maaş alıyor mu?

Kısmetse Olur 23 Mayıs izle: Kısmetse Olur 183. bölüm fragmanı izle, Kısmetse Olur yarışmacıları maaş mı alıyor?

Kanal D’nin her bölümü büyük ses getiren evlilik yarışma programı Kısmetse Olur’un 183. bölümü saat 12.45’te yayınlanacak. Kısmetse Olur yeni bölümde evdeki Mehtap Emre gerginliği Hazal’ı gözyaşlarına boğuyor. Erdem ise Hazal’ı sakinleştirmek için onun arkasından gidiyor.

MELİS NUR’A YÜKLENİYOR

Evde yıldızının hiç barışmadığı Nur’a yüklenen Melis, “Nur’un bu evde ne işi var anlamış değilim. Yaptığı tek şey yalandan ağlamak” diyor. Öte yandan yeni damat adayı Ali ise Nur’un kalbini kazanacağını belirtiyor. Cansel ise Nur ve Ali’nin yakınlaşmasına dikkat çekiyor.

Kısmetse Olur’un 183. bölümünü saat tam 12.45’te izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kısmetse Olur’un yeni bölümünü Kanal D’nin web sitesinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak seyredebilirsiniz.

KISMETSE OLUR 183. BÖLÜM

KISMETSE OLUR YARIŞMACILARI MAAŞ ALIYOR MU?

Kanal D'de ekrana gelen Kısmetse Olur programında dün yine bir eleme heyecanı yaşandı ve iki kişi evlenme hayallerine veda etti. Tartışmanın, aşkın, gürültünün eksik olmadığı yarışmayla ilgili ilginç bir iddia daha ortaya atıldı. Programa katılan yarışmacıların maaşlı çalıştığı iddia ediliyor.

Birbirinden iddialı 8 kadın ve 8 erkek yarışmacısı ile hafta içi her gün izleyicilerle buluşan programın büyük eleme gecesi artık dün akşam ekrana geldi. Mehtap ve Onur'un elendiği eleme gecesinde, yarışmacılar gözyaşlarını tutamadı.

Böylece uzun zamandır evde olan Mehtap'ın maaşına da veda ettiği iddia ediliyor. Internet haberde yer alan habere göre, yarışmacıların kanaldan maaş aldığı iddia ediliyor. En çok para kazanan ise Ayça ve Eser!

İşte Kısmetse Olur yarışmacıların aldıkları maaşlar;

GELİNLER EVİ YARIŞMACILARININ MAAŞLARI

Ayça Beğen 7 bin 500 TL
Cansel Çördük 6 bin TL
Mehtap Taşkıran 5 bin TL
Melis Buse Betkayan 5 Bin TL
Hazal Atabek 4 bin TL
Cansu 2 bin 500 TL
Seray 2 bin TL
Elenmeden önce Nur Erkç da 7 bin 500 lira alıyordu.

DAMATLAR EVİ MAAŞLARI

Eser West 7 bin 500 TL
Emre Ubeyli 5 bin TL
Adnan Kızıltaş 5 bin TL
Semih Kurtulmuş 4 bin TL
Batuhan Cimilli 4 bin TL
Murat Özbakan 3 bin TL
Tankut Denker 3 bin TL
Emre Gül 2 bin TL

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...