Sözcü Plus Giriş

Kısmetse Olur izle – 131. yeni bölüm fragmanı: Evde büyük panik! (23 Mart 2016, Kanal D izle)

Kısmetse Olur 131. bölüm bugün Kanal D'de. Kısmetse Olur yeni bölümde Canzel'in düşmesi ile evde panik yaşanacak.

Güncellenme: 10:34, 23/03/2016
Kısmetse Olur izle – 131. yeni bölüm fragmanı: Evde büyük panik! (23 Mart 2016, Kanal D izle)

23 Mart tarihli Kımsetse Olur 131. bölümde evde panik yaşanacak. Cansel fena bir şekilde düşünce evdeki herkes ona yardıma koşacak! Kısmetse Olur yeni bölümde Ayça ise oldukça sinirli ki damat adayıyla arasında gerilim yaşanacak. Bugün her zaman ki saatinde (12.45) ekrana gelecek olan Kısmetse Olur yeni bölümde neler olacak ve program internetten nasıl izlenir? Kanal D’nin bu popüler yarışmasını izlemek için interneti tercih ediyorsanız haberimizin devamındaki bağlantıdan faydalanabilirsiniz. Ayrıca kaçıranlar için sonbölüm bağlantısını da haberimizin sonunda paylaştık.

KISMETSE OLUR İNTERNETTEN NASIL İZLENİR?

Kanal D’nin popüler izdivaç programı/yarışması Kısmetse Olur’u bugün internetten izlemek isterseniz programın yayın saatinde (12.45) aşağıdaki bağlantı ile Kanal D’nin online canlı yayına erişebilir ve yeni bölümü akıllı cep telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınızdan seyredebilirsiniz.

Kısmetse Olur 130. yeni bölümü izlemek için tıklayınız (Kanald, 12.45)

KISMETSE OLUR SON BÖLÜM İZLE

Kişisel gelişim Uzmanı Pervin Vatansever’in evdeki ilişkileri yorumladığı 22 Mart 2016 tarihli Kısmetse Olur son bölümü aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Kısmetse Olur son bölümü izlemek için tıklayınız (129. Bölüm, Kanal D)