Sözcü Plus Giriş

Kısmetse Olur izle – 136. yeni bölüm fragmanı: Eser isyan ediyor! (29 Mart 2016, Kanal D izle)

Kısmetse Olur 136. bölüm bugün Kanal D'de. Kısmetse Olur yeni bölümde Adnan'ın yeni geline dair düşünceleri sorgulanacak, Eser de isyan edecek!

Güncellenme: 12:01, 29/03/2016
Kısmetse Olur izle – 136. yeni bölüm fragmanı: Eser isyan ediyor! (29 Mart 2016, Kanal D izle)

 

29 Mart tarihli Kısmetse Olur 136. bölümde Adnan’ın yeni gelin adayına açılacağından şüpheleniliyor. Adnan, kendisine yeni gelin hakkında ne düşündüğü sorulunca ne tepki verecek? Bu arada Eser, kimsenin kendisini anlamadığını haykırarark isyan edecek ve evde gerginlik yaşanacak. Bugün her zaman ki saatinde (12.45) ekrana gelecek olan Kısmetse Olur yeni bölümde neler olacak ve program internetten nasıl izlenir? Kanal D’nin bu popüler yarışmasını izlemek için interneti tercih ediyorsanız haberimizin devamındaki bağlantıdan faydalanabilirsiniz. Ayrıca kaçıranlar için sonbölüm bağlantısını da haberimizin sonunda paylaştık.

KISMETSE OLUR İNTERNETTEN NASIL İZLENİR?

Kanal D’nin popüler izdivaç programı/yarışması Kısmetse Olur’u bugün internetten izlemek isterseniz programın yayın saatinde (12.45) aşağıdaki bağlantı ile Kanal D’nin online canlı yayına erişebilir ve yeni bölümü akıllı cep telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınızdan seyredebilirsiniz.

Kısmetse Olur 136. yeni bölümü izlemek için tıklayınız (Kanald, 12.45)

KISMETSE OLUR SON BÖLÜM İZLE

Murat, Batuhan ve Semih’in görüntülerinin evde büyük bir gerilime sebep olduğu 29 Mart 2016 tarihli Kısmetse Olur son bölümü aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

Kısmetse Olur son bölümü izlemek için tıklayınız (135. Bölüm, Kanal D)