Sözcü Plus Giriş

Kurtlar Vadisi Pusu 284. bölüm 2. fragmanı izle: Ali Candan çatışmada

Kurtlar Vadisi Pusu 284. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde hafızanı kaybeden Polat, Elif'e gitmek için kabristanı terk ediyor.

Güncellenme: 13:01, 24/02/2016
Kurtlar Vadisi Pusu 284. bölüm 2. fragmanı izle: Ali Candan çatışmada

Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun 284. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde kendisini Ali Candan olarak hatırlayan Polat, Elif’i hatırlayıp ona gitmek için yola çıkıyor. Fakat düşmanları onun izini buluyor ve çatışmaya girişiyorlar.

 

POLAT, ELİF'İ HATIRLIYOR!

Geçtiğimiz haftanın finalinde kendini Ali Candan olarak hatırlayan Polat Alemdar, geçmişiyle yüzleşmeye başlar.
Polat sürekli kendi kendine “Elif'i görmem lazım” diyerek Murali'nin mekânından ayrılır. Polat, Kızkulesi'nin önüne giderek, Elif'le geçirdiği anları hatırlar. Polat'ı geçmişi burada da yalnız bırakmaz. Polat, girdiği bir kahvehanede, Şevko'nun küçük oğlu Tefo ile karşılaşınca eski defterler yeniden açılır…

ARİEL POLAT'IN YAŞADIĞINI ÖĞRENİYOR!

Polat'ın yaşadığını, Yusuf, Zeynep ve Murali'den başka kimse bilmemektedir. Ta ki, Ariel de bu sırrı öğrenene kadar. Polat'ın yaşadığına inanmakta zorlanan Ariel, adamlarına saldırı emri verir.

SİYAH SANCAK TÜRKMENLERİN YANINDA

Komutan Yasin önderliğindeki Siyah Sancak ise hala Suriye'dedir. Şedid'in ele geçirdiği bir Türkmen köyünde durum içler acısıdır. Köy halkı aç ve susuzdur. İnsanlar açlıktan kırılmaktadır. Siyah Sancak büyük bir operasyonla köyü Şedid militanlarından temizler. Gördükleri bir manzara karşısında hayrete düşerler. Çünkü teröristlerin komutanları 14 yaşında bir çocuktur.

Kurtlar Vadisi Pusu 284. bölümü ile 27 Şubat Cumartesi günü saat 20.00’de Kanal D ekranlarında.