Sözcü Plus Giriş

O Hayat Benim son bölüm izle (82. bölüm): Bahar, buz üstünde yaşam mücadelesi verdi!

O Hayat Benim son bölüm internette yayımlandı (yeni fragman henüz çıkmadı). İşte Bahar'ın ölüm kalım savaşı verdiği O Hayat Benim 82. bölümden detaylar...

Güncellenme: 10:11, 22/02/2016
O Hayat Benim son bölüm izle (82. bölüm): Bahar, buz üstünde yaşam mücadelesi verdi!

O Hayat Benim son bölüm Bahar’ın hayat ile ölüm arasındaki ince çizgide verdiği mücadele ile başladı. O hayat Benim 82. bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız aşağıdaki bağlantı ile dizisinin son bölüm videosuna ulaşabilirsiniz. Peki O Hayat Benim son bölümde neler oldu? Dizinin 82. bölümünde Bahar donmuş gölün zayıf buz tabakası üzerinde ölümle cebeleşti. Arzu'nun Bahar'ın canına kast etmesi, Ateş için bardağı taşıran son damla oldu. Fakat boşanma kararını açıkladığında, Arzu adeta kendini kaybetti!

O Hayat Benim 82. bölüm izlemek için tıklayınız

HASRET ARAYA GİRMEYE ÇALIŞTI!

Bahar'a yaptıklarından sonra Arzu'yu durdurmaya çalışan Hasret, aklının ucundan bile geçmeyecek bir tehditle karşı karşıya kaldı… Mahallede Hanife, Efsun Atahan'ın üvey kardeşi olabilmek uğruna annesiyle İlyas'ın arasını yapmaya çalıştı ancak çok geçmeden boyundan büyük işlere kalkıştığını anlayacaktı.

Efsun bir yandan butiği L'Efsun ile moda dünyasına atılma gayretindeyken, babasının gönlünü Cevriye'ye kaptırdığını öğrenince çılgına döndü.

KENAN’I BEBEĞİ KULLANDI

Mehmet Emir ve Fulya'nın yeni doğan oğulları Umut Doruk, yeni sırları da beraberinde getirdir. Kenan'ın bebek üzerinden karanlık oyunların peşine düşmesi, Fulya'yı imkansız bir duruma sürükledi…