Reklamsız Sözcü

Online Hastane Randevu Alma

Online hastane randevu alma işlemlerinde kişilerin MHRS resmi portalını ziyaret etmesi gerekir. MHRS randevu işlem detayları haberimizde.

android-time 11:03
Online Hastane Randevu Alma
Online hastane randevu alma işlemlerinde kişilerin MHRS resmi portalını ziyaret etmesi gerekir. MHRS randevu işlem detayları haberimizde.

Yaşanan bir rahatsızlık nedeniyle hastaneye gitmek isteyen ve durumu acil olmayan kişiler için randevu sistemine geçildiğinden dolayı hastane randevu almak için seçeneklerden birisi kullanılmalıdır. Kişiler sadece online olarak değil, telefon üzerinden de randevu alabilir. Bu bakımdan istenilen yöntem kullanılmalı ve sistem üzerinden randevu alınmalıdır. Sorgulama biz tr blog sitesindeki hastane randevu alma yazısında da belirtildiği gibi kişilerin online seçeneği seçmesi halinde yararlanması gereken ekran resimdeki gibidir;

Ssk.com.tr sitesindeki SSK randevu yazısında da belirtildiği gibi kişilerin ana sayfadaki randevu al bağlantısını takip etmesi gerekir. Bu bağlantı aracılığı ile özel giriş formu açılır. Bu form ise şöyledir;

Forma üyelik bilgilerinin girilmesinin ardından randevu alınması için oluşturulan özel bir formun bulunduğu sayfa ekranı gelir ve formun kullanılması ile kişiler kolay bir şekilde randevularını alabilir. Randevu alma noktasında kişilerin tarihe dikkat etmesi gerekir. Yoğunluk nedeniyle hangi tarihte doktorun müsait olduğu tespit edilmeli ve kişi için de uygun bir tarihi ve saat için randevu alma işlemleri tamamlanmalıdır. Randevu alındıktan sonra sistem üzerinden kolay bir şekilde durum takibi yapılabilir. Siz de bu imkânlardan yararlanabilir ve işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Online olarak sunulan hizmetlerde herhangi bir işlem ücreti alınmaz. Bu bakımdan kişiler için kolaylık sağlanmış durumdadır ve siz de istediğiniz zaman online olarak randevu alabilirsiniz.

Alo 182 üzerinden yapılan işlemlerde ise telefon ücretlendirmeye tabi olduğundan kişiler, arama süresine bağlı olarak ödeme ücretini ödemesi gerekir. Bunun dışında herhangi bir ücret ödenmektedir. Kişiler randevu sistemi ile çok daha iyi bir şekilde hizmet alabilmektedir.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.

Son güncelleme: android-time 16:0707.03.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp more