Sözcü Plus Giriş

Poyraz Karayel izle (46. bölüm): Ayşegül’den sürpriz adım!

Poyraz Karayel 46. yeni bölüm Kanal D'de ekrana geldi. Poyraz Karayel 46. bölümde Poyraz'ın durumu kötüleşirken Ayşegül'ün ne yaptı?

Güncellenme: 11:23, 25/02/2016
Poyraz Karayel izle (46. bölüm): Ayşegül’den sürpriz adım!

Poyraz Karayel 46. yeni bölüm 24 Şubat akşamı Kanal D’de ekrana geldi. Peki Poyraz Karayel 46. bölümde neler oldu? Bu bölümde Poyraz’ın daha da kötüleştiğine tanık oldu. Poyraz son bölümlerde yaşananların üstüne Salih’in ölümü nedeniyle bir kez daha sasıldı. Peki Poyraz’ın ruh hali giderek daha kötü olurken Ayşekül Poyraz Karayel yeni bölümde ne yaptı? İşte Poyraz Karayel 46. bölümde olanlar ve diziyi kaçıranlar için full video bağlantısı…

Poyraz Karayel 46. bölümü izlemek için tıklayınız

POYRAZ KARAYEL 46. BÖLÜMDE OLANLAR

Kafasına silah dayanan Meltem, canını kurtarmak için Adil Topal'ın kızı olduğunu itiraf etti, bunun sonucunda da kendisini ilk defa babasının karşısında buldu. Ama oraya tek giden Meltem değildi. Meltem'i takip eden Bahriler Adil'in çiftliğine baskın yaptılar. Bu baskın Adil'in çok eskide kalan korkuları ve gerçekleriyle tanışmamıza neden oldu.

Salih'in ölümü Poyraz'ı derinden sarstı. Ama olanları Ayşegül'e anlatmaya cesaret edemedi. Giderek bir çıkmazın içine düşmekteydi. Bu ölümden Poyraz'ı sorumlu tutan Aslı, Ayşegül'le konuşunca, Ayşegül Poyraz'ın asla beklemeyeceği bir adım attı.

Yayınlanma Tarihi:15:16,