Sözcü Plus Giriş

Sensiz Olmaz 34. yeni bölüm (19 Mayıs) izle: Sensiz Olmaz 33. yeni bölüm (18 Mayıs) izle: Kanal 7

Sensiz Olmaz 34. bölümü bugün öğleden sonra seyircisi ile buluşacak. Sensiz Olmaz yeni bölümde Paro'ya tuzak kuruluyor, Rudra ise bunu araştırıyor.

Güncellenme: 14:15, 19/05/2016
Sensiz Olmaz 34. yeni bölüm (19 Mayıs) izle: Sensiz Olmaz 33. yeni bölüm (18 Mayıs) izle: Kanal 7

Sensiz Olmaz 34. bölümü bugün öğleden sonra saat 16.00'da seyircisi ile buluşacak. Sensiz Olmaz yeni bölümde Maithili birlikte alışverişe çıkan Paro, hızla üzerine gelen motoru geç de olsa fark eder ve kendini son anda kurtarır. Rudra saldırganın kimliğini araştırırken eve gelen mektup kafalardaki soru işaretlerini farklı bir yöne çeker. Rudra, Paro'ya kimin zarar vermek istediğini bulabilecek mi?

Rudra, annesinin evi terk etmesinin arkasındaki gerçekleri öğrendikten sonra Mala ile ilgili düşüncelerini yeniden gözden geçirmeye karar verir. Paro ise bu süreci hızlandırmak için Mala ile işbirliği yapar ve her defasında ona kötü davranarak Rudra'nın neler hissettiğini anlamaya çalışır. Dilsher ise geçmişte yaşananların tek sorumlusunun kendisi olduğunu kabul eder. Alışveriş yapmak için Maithili birlikte dışarı çıkan Paro, üzerine doğru süratle gelen bir motor olduğunu fark eder.

Sensiz Olmaz yeni bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

SENSİZ OLMAZ 34. BÖLÜM FRAGMANI

Sensiz Olmaz'ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

SENSİZ OLMAZ 34. BÖLÜM

SENSİZ OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Annesinin kendisi ile birlikte yaşamasına katlanamayan Rudra, Paro ile birlikte balayına çıkmaya karar verir. Dilsher, Rudra’nın annesine karşı duyduğu öfkenin sebebinin küçükken ona söylediği yalanlar olduğunu anlatır. Mala ve Paro’nun konuşmalarını gizlice dinleyen Rudra, gerçekleri öğrendikten sonra ne yapacak?

Rudra, Laila’ya annesini kurtarmış olmasının kendisine karşı hissettiği duyguları değiştirmeyeceğini söyler. Mala’nın gerçek hikayesini öğrenen Paro, Rudra’dan onu affetmesini ister ancak Rudra’nın içindeki nefret ateşi hala sönmemiştir. Dilsher, geçmişte yaşananları Danver, Mohini ve Paro’ya anlatarak karısının evi terk etmesinin tek sebebinin kendisi olduğunu söyler. Annesinin evdeki varlığına daha fazla tahammül edemeyen Rudra, Paro’ya bir sürpriz yapar ve ona balayına çıkmak istediğini söyler. Mala, Paro’ya başından geçenleri anlatırken Rudra konuşmalara kulak misafiri olur.

Sensiz Olmaz son bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

SENSİZ OLMAZ 33. BÖLÜM