Sözcü Plus Giriş

Sensiz Olmaz 35. yeni bölüm (20 Mayıs) izle: Sensiz Olmaz 34. yeni bölüm (19 Mayıs) izle: Kanal 7

Sensiz Olmaz 35. bölümü bugün öğleden sonra seyircisi ile buluşacak. Sensiz Olmaz yeni bölümde gizemli düşman yeniden ortaya çıkıyor.

Güncellenme: 14:15, 20/05/2016
Sensiz Olmaz 35. yeni bölüm (20 Mayıs) izle: Sensiz Olmaz 34. yeni bölüm (19 Mayıs) izle: Kanal 7

Sensiz Olmaz 35. bölümü bugün öğleden sonra saat 16.00’da seyircisi ile buluşacak. Sensiz Olmaz yeni bölümde Paro'nun başına bir şey gelmesinden korkan Rudra bir an önce ona saldıran kişiyi bulmak ister. Mohini sonunda Samrat için uygun bir gelin adayı bulmuştur ve oğlunu kandırarak ikiliyi tanıştırmaya çalışır. Rudra'nın yaptığı plan işe yarayınca gizemli düşman yeniden ortaya çıkar.

Rudra, Paro'ya saldıran kişinin kim olduğunu araştırmaya devam etmektedir. Kendisine torun veremediği için Maithili'den kurtulmak isteyen Mohini, Samrat ile evlenmesi için varlıklı bir ailenin kızını bulur. Yaşananları öğrenen Samrat ise annesine kızar ve karısından asla vazgeçmeyeceğini söyler. Mala ve Dilsher geçmişte yaşananları unutmaya karar verir. Artık onlar Rudra'ya yaşadığı kötü günleri unutturacak mutlu bir aile olmak için çabalayacaktır.

Sensiz Olmaz yeni bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

SENSİZ OLMAZ 35. BÖLÜM FRAGMANI

Sensiz Olmaz’ın yeni bölümü yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

SENSİZ OLMAZ 35. BÖLÜM

SENSİZ OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Maithili birlikte alışverişe çıkan Paro, hızla üzerine gelen motoru geç de olsa fark eder ve kendini son anda kurtarır. Rudra saldırganın kimliğini araştırırken eve gelen mektup kafalardaki soru işaretlerini farklı bir yöne çeker. Rudra, Paro’ya kimin zarar vermek istediğini bulabilecek mi?

Rudra, annesinin evi terk etmesinin arkasındaki gerçekleri öğrendikten sonra Mala ile ilgili düşüncelerini yeniden gözden geçirmeye karar verir. Paro ise bu süreci hızlandırmak için Mala ile işbirliği yapar ve her defasında ona kötü davranarak Rudra’nın neler hissettiğini anlamaya çalışır. Dilsher ise geçmişte yaşananların tek sorumlusunun kendisi olduğunu kabul eder. Alışveriş yapmak için Maithili birlikte dışarı çıkan Paro, üzerine doğru süratle gelen bir motor olduğunu fark eder.

Sensiz Olmaz son bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

SENSİZ OLMAZ 34. BÖLÜM