Sözcü Plus Giriş

Survivor 2016 13. son bölüm izle: Konseyde kimlerin adı yazıldı?

Survivor 2016 13. bölümü dün akşam TV8 ekranlarında yayınlandı. Survivor 2016 son bölümde nefes kesen bir dokunulmazlık oyunu yaşandı.

Güncellenme: 08:34, 29/02/2016
Survivor 2016 13. son bölüm izle: Konseyde kimlerin adı yazıldı?

Türk televizyon tarihine damga vuran yarışma programı Survivor 2016’nın 13. bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. Survivor 2016 son bölümde dokunulmazlık oyunu için muhteşem bir performans sergilendi. İki takımın arasındaki mücadeleyi ünlüler takımı kazandı.

 

KONSEYDE SEMİH’İN ADI YAZILDI!

Dokunulmazlığı kaybeden gönüllüleri beklenen son olan ada konseyindeki eleme stresi bekliyordu. Tabii ki en çok ismi yazılan kişi Semih oldu. Gizem Kerimoğlu ise Semih’in karşısına “Beynen ve kalben bana en uzak isim Efecan” diyerek, tercihini yapmış oldu. Bakalım salı günü SMS birincisi olan kişi kimin ismini eleme adayı olarak söyleyecek.

Survivor Ünlüler Gönüllüler'de eleme öncesi yarışmacılar kürsüye giderek akıllarındaki kişiyi kağıda yazdılar. Akıllarda kalan en çarpıcı an ise Gönüllüler takımında yer alan Semih Öztürk'ün yine aynı takımda yer alan Efecan için söylediği sözler oldu.

 

Aylin ada konseyinde, Semih ve Gizem'in kendi seçimleri sebebiyle takımdan ayrıldıklarını söyledi. Semih ise Aylin'in sözlerine yanıt verdi.