Sözcü Plus Giriş

Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? (27 Mart) Survivor 2016’da elemeye kimler kaldı?

Survivor 2016'nın 33. bölümü dün akşam ekranlara geldi. Survivor 2016 son bölümde kıran kırana geçen bir dokunulmalık yarışması yaşandı.

Güncellenme: 11:24, 28/03/2016
Survivor dokunulmazlık oyununu kim kazandı? (27 Mart) Survivor 2016’da elemeye kimler kaldı?

TV8’in her bölümü ilgiyle izlenen yarışma programı Survivor 2016’nın 33. bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. Survivor 2016 son bölümde ünlüler ve gönüllüler dokunulmalık oyunu için kıyasıya yarıştılar.


DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM ALDI? 

Survivor’da ünlüler ve gönüllülerin kaderini belirleyen oyun olan dokunulmazlık oyunu oynandı. Muhteşem bir rekabete sahne olan oyunu 10’a 6 ünlüler kazandı? Kazananlar sevince boğulurken kaybeden gönüllülerin adası karıştı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?

Kaybedilen takım dokunulmazlığı sonrası gönüllüler kendi aralarında konseyde isimleri yazılmaması için bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Oyunun galibi ise İbrahim oldu.

ELEMEYE KİMLER KALDI

Dokunulmazlık oyununun kaybedilmesinin ardından gönüllülerde ada konseyi heyecanı yaşandı. Ada konseyinde en çok ismi yazılan Gizem Kerimoğlu olurken bireysel dokunulmazlığı kazanan İbrahim ise Nihan’ın ismini verdi.

 

NAGİHAN VE ATAKAN ANTLAŞMASI

Adada kafa olarak anlaşamayan Nagihan ve Atakan takımlarının geleceği ve iyiliği için antlaşma kararı aldılar. Bu karar sonrası Nagihan ve Tuğba Özay arasında gerginlikler yaşandı.

  

Survivor 2016’nın son bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

SURVIVOR 2016 33. BÖLÜM

Yayınlanma Tarihi:11:23,