Sözcü Plus Giriş

Survivor’da kim elendi? 17 Mayıs – Survivor son bölümde adaya kim veda etti?

Survivor'da eleme heyecanı yaşandı! 17 Mayıs tarihli Survivor 71. bölümde eleme potasında gönüllüler takımından üç kişi vardı! Peki Survivor'da kim elendi? İşte Survivor'da eleme gecesinden detaylar, sembol ve ödül oyununu kazananlar...

08:15 -
Survivor’da kim elendi? 17 Mayıs – Survivor son bölümde adaya kim veda etti?

Survivor’da kim elendi sorusu bir kez daha yanıt buldu! Bilindiği gibi Bu haftaki eleme gecesine kadar yapılan dokunulmazlık oyyunları neticesinde eleme potasından Gönüllüler takımından 3 kişi girmişti. Serkat, Gizem Kerimoğlu ve Damla eleme potasındaki isimlerdi ve 17 Mayıs 2016 Çarşamba tarihli eleme gecesinde adaya veda edecek isim belli oldu! Hemen her eleme anında olduğu gibi Survivor son bölümde de eleme gerilimi yüksekti.

SURVİVOR’DA KİM ELENDİ? (17 Mayıs, 71. Bölüm)

Yan Ekran uygulaması ile Serkay, Gizemn Kerimoğlu ve Damla için oylama yapan seyirciler, Survivor 2016’da elenecek kişi olarak Gizem  Kerimoğlu’nu seçtiler! Bilindiği gibi ilk dokunulmazlık oyunu sonrası yapılan konseyde Gönüllüler takımının çoğunluğu eleme potası için Gizem Kerimoğlu’nu seçmişti. Böylece Gizem, Survivor’a veda etti ve Kıbrıs’ta yapılacak finale katılma şansını kaybetti! Seyircilerin gönderdiği SMS’lere göre oylamada en çok oyu Damla alırken onu Serkay takip etti.

ÖDÜL OYUNUNU KİMLER KAZANDI?

Bu hafta Gönüllüler takımı için hiç iyi geçmedi ki son olarak Survivor son bölümde ödül oyununu da Ünlüler kazandı! 10’a 3 gibi büyük bir farkla ödül oyununu kazanan Ünlüler takımı ödül olarak kebab ayran aldılar ve ardından sanal geçerklik gözlüğü ile Athena konserini canlı olarak izlediler!

FİNAL SEMBOLÜ İÇİN KIYASIYA MÜCADELE!

Kıbrıs’ta yapılacak finale katılım için yapılan final sembolü oyununda da kıyasıya bir rekabet yaşandı. Kızlar takımında sembol oyununun finaline Gizem Memiç ve Nagihan kaldı. Nagihan, Memiç’i 2-1 yendi ve böylece altıncı sembolünü elde etti! Erkekler de sie en sona kalan isimlerin ikisi de Ünlüler takımındandı. Yunus Günçe ile Yattara arasındaki finalde kazanan isim Yattara oldu!

10 MAYIS’TA SURVİVOR’DA KİM ELENMİŞTİ?

Geçen hafta Yunus ve Atakan’ın eleme girmesinin ardından geçen gün dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı Ezgi’nin ismini yazarak onu eleme potasına sokmuşlardı. Dün akşamki oylamada en az oyu alan isim Ezgi olunca genç kadın yarışmaya veda eden isim oldu. Ünlüler ve gönüllüler kıyasıya süren bir final sembol oyunu oynadılar. Yarışmayı kadınlarda Damla kazanırken erkeklerde ise Efecan kazandı. Böylelikle kazanan takım saç kavurma, domatesli pilav ve ailelerinden gelecek özel parçaların sahibi oldular. Gönüllüler takımında İbrahim, Gİzem Kerimoğlu’na yemeği birlikte yapma konusunda teklif götürmesi adada kriz yarattı. Gizem Memiç, Gizem Kerimoğlu’na teklif götürülmesine büyük tepki gösterdi ve adada büyük bir tartışma yaşandı.

17 MAYIS REYTİNG SONUÇLARI: SURVİVOR KAÇINCI OLDU?

Survivor reyting sıralamalarının önde gelen programlarından. Henüz 17 Mayıs reytingleri belli olmadı ama yayınlandığı akşamlar çoğunlukla 1. olan Survivor’ın eleme gecesinin de birinci olması bekleniyor. Bunun yanında Salı akşamları Survivor’ın güçlü bir rakibi bulunuyor. Reyting birinciliğini Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine kaptırabilir. 17 Reyting Mayıs reyting sonuçları belli olunca haberimiz güncellenecektir.

Son güncelleme: 17:55 02.06.2016
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more