Sözcü Plus Giriş

Yeşil Deniz 66. son bölüm full izle: Süleman, Haşim’den Sibel’i kurtardı!

Yeşil Deniz son bölümü ile izleyenlerini bir yandan güldürürken diğer yandan heyecanlandırdı. 66. bölümde Süleman, Haşim'in elinde Sibel'i kurtardı!

Güncellenme: 09:24, 29/03/2016
Yeşil Deniz 66. son bölüm full izle: Süleman, Haşim’den Sibel’i kurtardı!

Yeşil Deniz 66. bölüme Haşim gerçek yüzünü gösterdi ve Süleman ve ekibine tuzak kurar. Süleman’ın elinden Neşe’yi almak isteyen Haşim, Neşe’den sert tepki görünce hıncını Sibel’den çıkarır ve kaçırır. Süleman, durumu öğrenince Sibel’i kurtarmak için Haşim’in peşine düştü. Haşim’in tüm kışkırtmalarına karşın Süleman, onu alt ederek Sibel’i kurtardı. Sibel, Süleman’ın bu cansiperane davranışı karşısında boşanmadan vazgeçecek mi?

YEŞİL DENİZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yeşil Deniz yeni bölümde; boşanma kararı alan Sibel ve Süleman'ın Hafize'yi bu işe nasıl ikna edecekleri merak konusu oldu. Sadıçların nişanda yaptığı tiyatroyla birlikte Hayati Haşim'in gerçek yüzünü anladı. Haşim ise bir kez daha öfkesine hakim olamadı ve bu defa herkesin içinde Süleman'a yumruk atınca işler bir anda karıştı. İsmail, Süleman, Emin, Cemil, Cemile, Naciye, Hicabi, Kamil; kısacası tüm Yeşilovalılar kendilerini bir anda kalabalık bir kavganın içinde buldular.

Diğer yandan Yeşil Deniz 66. bölümde; derviş kılıklı Fezai'yi tanıyıp sevme fırsatı bulan Cemil de bir yolunu bulup evlilik meselesini Zarife'ye açtı. Zarife başta bu duruma tepki gösterse de Sezai'nin planını anlayınca işler değişti. Hayati'den habersiz Neşe'nin karşısına çıkan Haşim, ona artık iyileştiğini, son bir fırsat daha istediğini söyledi  fakat Neşe'den “ ben Süleman'ı seviyorum” cevabını alınca dünyası başına yıkıldı ve Süleman'dan intikam almak için harekete geçti.

Yeşil Deniz yeni bölümde; Süleman ve Sibel cephesinde ise aniden boşanacak olmanın şaşkınlığı vardı. Süleman Sibel'e bir kez daha ‘emin misin, biraz daha beklesek olmaz mı' diye sorarken Sibel'in kararı ise kesindir, bir an önce boşanmak istediğini söyledi. Tabi bu durumu Hafize'ye kabullendirmek kolay olmayacaktır. Hafize boşanmanın ardındaki gerçek sebebin er veya geç peşine düşecektir elbet. Haşim'in sadıçlar için düşündüğü intikam planı bizimkileri bir anda zor bir durumun içine atarken Yakut'un karşısına çıkan sürpriz bir gelişme evliliğinin üzerine adeta kara bulut gibi çökecektir.

Yayınlanma Tarihi:14:38,