Sözcü Plus Giriş

Yeter 8. son bölüm izle: “Ben kocamı seviyorum!”

Yeter 8. bölümü ile dün akşam ATV ekranlarında izleyicisi ile buluştu. Yeter son bölümde Aylin hayati bir karara imza attı.

Güncellenme: 09:38, 19/02/2016
Yeter 8. son bölüm izle: “Ben kocamı seviyorum!”

Yeter 8. bölüm dün akşam ATV ekranlarında yayınlandı. Yeter yeni bölümde Yekta’dan boşanmak için mahkemeye başvuran Aylin, Yekta’nın hediyesinin kızı Duru olduğunu anlayınca boşanmaktan vazgeçiyor. Hakime “Ben kocamı seviyorum, boşanmak istemiyorum” diyerek özgürlüğü bir kenara bırakıp kızı Duru’yu seçiyor. Bu sözleri duyan Yekta ise kalakalıyor.

Yeter 8. bölümü izlemek için aşağıdaki linki tıklamanız yeterli olacaktır.

YETER 8. BÖLÜM İZLE

YETER SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Zafer adliyede Coşkun’u bıçakladıktan sonra herkes büyük bir panik yaşar. Coşkun yaralı olarak hastaneye kaldırılırken, Zafer tutuklanıp cezaevine gönderilir. Duru’nun acısıyla baş etmeye çalışan Aylin, abisinin cezaevine girmesiyle iyice kahrolur. Coşkun’un katil olmadığından şüphelenen Uras ise, gerçekleri ortaya çıkarmaya kararlıdır. Acılı baba rolünü oynamaya devam eden Yekta, Aylin ve çevresini oyun içinde oyunlarla istediği şekilde manipüle etmeye devam eder. Amacı ellerini kirletmeden hepsini tek tek cezalandırmaktır. Bunun için kardeşi Yılmaz’ı bile kullanmaktan kaçınmaz.

Beş yıl önce oynadıkları oyunla adeta Yekta’nın zekâsına hakaret etmiş olan Aylin ve arkadaşları üst üste gelen darbelerle allak bullak olurken, Aylin, Yekta’nın hiç beklemediği bir adım atarak oyundan çıkmayı dener.