Yenilenen Cilo satışa çıktı

Clio IV markanın  yeni tasarım kimliğini bünyesinde barındıran ilk Renault modeliydi. Yenilenen Clio, Renault’nun üst segment modellerinde kullanılan malzemeler ile donatıldı.

Yenilenen Cilo satışa çıktı

Clio HB Türkiye'de Joy, Icon ve GT Line olmak üzere 3 donanım seviyesi ve 3 benzinli, 3 dizel olmak üzere 6 farklı motor seçeneği ile satılıyor. Benzinli motorlar 1.2 lt. 16V 75 ve 1.2 lt. 120 bg manuel ,1.2 Turbo EDC 120 bg. (otomatik); dizel motorlar 1.5 lt. dCi 75 ve 90 bg. manuel ayrıca 1.5 lt. dCi EDC 90 bg. (otomatik). Clio Sport Tourer ise Joy ve Icon olmak üzere 2 donanım seviyesi ve 2 benzinli, 3 dizel motor seçeneği ile müşterinin beğenisine sunuluyor.

Clio HB 48 bin 150TL, Clio Sport Tourer ise 52 bin 150TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor. Clio'da, Anti Blokaj Fren Sistemi (ABS), Elektronik Denge Programı (ESC), Acil Fren Destek Sistemi (AFU), Yokuşta Kalkış Destek Sistemi (Hill Holder), sürücü ve yolcu hava yastıkları, yan hava yastıkları, elektrikli ve ısıtmalı dış dikiz aynaları standart donanım olarak yer alıyor.

Loading...