Bakan Akdağ’dan Canan Karatay’a yanıt geldi

Ünlü kalp ve iç hastalıkları profesörü Canan Karatay'a, Sağlık Bakanı Recep Akdağ'dan bir yanıt daha geldi. Bakan Akdağ, katıldığı canlı yayında, "Bilim insanlarının sürekli gündemde kalmak için açıklamalarda bulunmalarını doğru bulmuyorum. Bahsettiğiniz kişinin (Canan Karatay) açıklamalarını takip ediyorum" dedi.

Bakan Akdağ’dan Canan Karatay’a yanıt geldi

Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, canlı yayında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Bakan Akdağ, Prof. Dr. Canan Karatay ile yaşadığı diyalog için, “Bilim insanlarının sürekli gündemde kalmak için açıklamalarda bulunmalarını doğru bulmuyorum. Bahsettiğiniz kişinin (Canan Karatay) açıklamalarını takip ediyorum. ‘Benim ticaret için herhangi bir internet sitem yok’ deyişini kabul ediyorum ama takipçisi olmaya devam edeceğiz. Bilim insanları vatandaşları doğru bilgilendirmeliler. İnternet ortamında her derde deva ilaç satılıyor, bu mümkün değil” diye konuştu.

İLGİLİ HABERCanan Karatay'ı görenlerin ağzı açık kaldıCanan Karatay’ı görenlerin ağzı açık kaldı

İLGİLİ HABERSağlık Bakanı Recep Akdağ'dan Canan Karatay'a sert eleştiriSağlık Bakanı Recep Akdağ’dan Canan Karatay’a sert eleştiri

İLGİLİ HABERProf. Dr. Canan Karatay'dan Recep Akdağ'a cevapProf. Dr. Canan Karatay’dan Recep Akdağ’a cevap

Loading...