Sözcü Plus Giriş

Google Trips çıktı! Google’dan yeni seyahat uygulaması!

Google, özellikle sık seyahat edenlerin planlama ve organizasyon yapmalarına yardımcı olacak Google Trips adlı bir seyahat uygulaması çıkardı. İşte Android uygulamalarının bulunduğu Google Play'de yerini alan Google Trips uygulamasının özellikleri...

19:19 -
Google Trips çıktı! Google’dan yeni seyahat uygulaması!

Google, Android ve iOS platformları için yeni bir seyahat uygulaması geliştirdi. Google Trips adı verilen uygulama kulalnıcıların seyahetlerini planlamalarına ve organize etmelerine yardımcı oluyor. Uygulamanın Google Play sayfasında 6 ana özellik üzerinde durulmuş.

OTOMATİK SEYAHAT ORGANİZASYONU

Uygulama Gmail’den aldığı rezervasyon bilgilerinizi otomatik olarak tekil seyahatlar halinde organize ediyor. Her seyahatta günlük planlar, yapılacaklar, yiyecek içecek vb. tavsiyeleri bulunuyor.

REZARVASYONLAR BİR ARADA

Google Trips uygulaması ile uçuş, otel, araç ve restoran rezarvasyonlarınıza dair detayları tek bir yerde toplayabilir ve arama yapabilirsiniz.

google trips ekranlari

GÜNLÜK PLANLAR

Harita üzerinde dünyanın en gözde mekanlar için hazır günlük seyahat planları bulabilir ve bu planları kendi şartlarınıza göre düzenleyebilirsiniz.

YAKINDAKİ İLGİ ÇEKİCİ YERLER

Google Trips sayesinde yakınınızdaki popüler mekanlara dair bilgilere ve tavsiyelere ulaşabilirsiniz.

YAPILACAKLAR

Uygulamanın yapılacaklar (things to do) bölümü seyahatinizde yapacaklarınızı organize etmenize, gideceğiniz yerin en çok ilgi çeken mekanlarını öğrenme, ve yerel tavisyeler gibi işlevler sunuyor.

ÇEVRİMDIŞI KULLANIM

Google Trips seyahat sırasında internet erişimi olmayanlara çevrimdışı çalışma özelliği de sunuyor.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more