Sözcü Plus Giriş

Hangar 13 tarafından geliştirilen Mafia 3 için yeni fragman geldi. 2K'in açık dünya oyunu için çıkış tarihi yaklaştıkça, oyun hakkında bilgiler de gelmeye devam ediyor. Vietnam gazisi Lincoln rolüne bürüneceğimiz Mafia 3, Marcano suç ailesinin büyük direnişini konu alacak.

GTA Oyunları İçin Büyük İndirim!

Elbette yeniden yükselebilmek için ihtiyacımın olan şeyler saygı ve para. Eğer bir mafya ailesiyseniz bu ikiliden biri elinizde yoksa hiçbir şey yapamazsınız. İşte bu yüzden bir nevi eğitim niteliğinde Mafia fragmanı yayımlandı.

Mafia 3'te ölmek hayli tehlikeli

Yapımcıların anlattığı para kazanma yöntemleri tam da tahmin ettiğimiz şekilde işliyor. Bunun en etkili yolu kendi suç ağımızı oluşturmak. Para arttıracak bonuslar da bulunacak. En basitinden kontrol bölgelerini arttırdıkça elimize geçen nakit miktarı da yükselecek.

Ama yapımcılar uyarıyor: Oyunda ölürseniz bayağı bir nakit kaybı yaşayacaksınız ve oyundaki dengeler bir nebze değişecek. Bu yüzden üzerinizde çok fazla para biriktiğinde Consigliere ismindeki bir yeraltı patronundan hizmet almanız gerekiyor. Bu hizmeti aldığınızda bir araba gelecek ve elinizdeki nakitleri güvenli bir yere taşıyabileceksiniz.

Mafia 3, 7 Ekim'de PC, Xbox One, PS4 için satışa çıkacak.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more