Sözcü Plus Giriş

Şimdi de iPhone 7 patladı!

Eylül başlarında tanıtımı yapılan iPhone 7 hakkında çıkan gelişmeler halen gündemde kendine yer buluyor. Teknolojiseverler tarafından farklı yorumlarla karşılanan iPhone 7'den bu sefer bir patlama haberi geldi.

15:15 -
Şimdi de iPhone 7 patladı!

Bir sosyal medya platformu olan Reddit’te paylaşılan patlamış iPhone 7 fotoğrafları sosyal medyada olay oldu. Akıllı telefon piyasasındaki büyük rakipler Apple ve Samsung yakın zamanda yeni amiral gemilerini tanıtmıştı. Samsung’un yeni Note 7’si büyük beğeni toplamış, ancak bataryasındaki sorun nedeniyle gelen birçok patlama haberi Note 7’lerin toplatılmasına sebep olmuştu, şimdi iPhone 7’den gelen patlama haberi iPhone 7’lerde sorun mu var sorusunu akla getirdi.

PATLAYAN İLK iPHONE 7

Reddit kullanıcısı kroopthesnoop’un sipariş ettiği mat siyah iPhone 7 henüz daha kargodayken patladı. Kargo esnasındaki herhangi bir olumsuz durumdan dolayı patlama olduğundan şüphenilse de iPhone’un kutusunda gözle görülür bir darbe olmaması sorunun telefondan kaynaklanabileceğini akla getirdi. Apple cephesinden patlama ile ilgili açıklama gelmezken, patlayan telefonun sahibi kroopthesnoop takma adlı Reddit kullancısı “Emin değilim fakat fabrika ve kargo arasındayken patlamaya bir şey sebep olmuş.” açıklamasını yaptı.

İLGİLİ HABERKulaklık girişi yok diye iPhone 7'yi deldi!Kulaklık girişi yok diye iPhone 7’yi deldi!

İLGİLİ HABERPatlayan Note 7'ler Apple'a yaradıPatlayan Note 7’ler Apple’a yaradı

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more