Sözcü Plus Giriş

Ünlü Türk oyunu Mount & Blade II: Bannerlord, Steam’e geldi!

Türk oyun geliştirici firmalar arasında özel bir yere sahip olan Taleworlds'ün Mount & Blade II oyunu Steam üzerinden erişilebilir duruma geldi.

null
Güncellenme: 14:16, 20/10/2016
Ünlü Türk oyunu Mount & Blade II: Bannerlord, Steam’e geldi!

Türk oyun geliştirici firmalar arasında özel bir yere sahip olan Taleworlds uzun süredir yeni oyunu Mount & Blade II: Bannerlord'u hazırlamakla meşgul. 2017'de çıkması beklenen oyunun uzun süredir sessizliğe gömülmüştü.

Battlefield 1'de yer alan gerçek silahlar!

Geliştirici ekip, sosyal medya aracılığı ile; uzun süredir beklenen Mount & Blade II: Bannerlord yapımının, ünlü dijital yazılım satış platformu olan Steam’deki yerini aldığı belirtti.

Yeni Orta Çağ'a hoş geldiniz!

Mount & Blade II: Bannerlord’un Steam platformundaki yerini alması ile birlikte, hepimizin aklına gelen “Acaba çıkış tarihi de belli oldu mu?” sorusunun cevabını da üzülerek verelim. Yapımın, Steam sayfasına baktığımız zaman çıkış tarihi olarak “Yakında…” ibaresini görmekteyiz. Görünen o ki, yapımın çıkış tarihi hala sır olarak kendisini koruyor.
Seriye ait ilk iki yapımında olduğu gibi Mount & Blade II: Bannerlord da Calradia topraklarında derin ve büyük bir maceranın kapılarını bizlere açmaya hazırlanıyor. Şu anlık sadece oyun içi görüntülerinin bulunduğu yapımın Steam sayfasına ileride yeni detayların eklenmesi bekleniyor.