ZTE yeni telefonunu duyuruyor!

Çinli üretici ZTE’nin bir afişi ortaya çıktı. Bu afiş sayesinde ZTE’nin yeni telefon duyurusu yapacağı da kesinlik kazanmış oldu. Peki, ZTE’nin 27 Ekim’de duyuracağı yeni telefon ne olacak?

ZTE yeni telefonunu duyuruyor!

Tüketicilerin büyük bir kısmı büyük ekranlı telefonları tercih ederken, bir kısmı da küçük ekranlı telefonları tercih ediyor. Çin’in yükselen markalarından biri olan ZTE’nin yeni telefon duyurusu için etkinlik tarihi, Çin’de ortaya çıkan bir afiş ile kesinlik kazandı. Afişe göre ZTE, büyük ekranlı bir Axon 7 üzerinde çalışıyor.

Google Pixel mi yoksa iPhone 7 mi hızlı?

zte-ic-gorsel

 

Axon 7 Max’ın özellikleri ne olacak?

Eğer 27 Ekim’de Axon 7 Max duyurulursa, ZTE geçtiğimiz Haziran ayında çıkan Axon 7 ve Ekim ayında çıkan Axon 7 Mini ile birlikte ailenin tüm üyelerini tamamlamış olacak.

6 inç boyutunda bir ekrana sahip olması beklenen Axon 7 Max’ın gücünü Snapdragon 625 çipsetinden alacağı tahmin ediliyor. 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama ile gelmesi beklenen telefonun arka tarafında ise laser autofocus desteği bulunan çift kamera ve ona eşlik eden çift LED’li flaş içermesi bekleniyor.

Android 7.0 Nougat işletim sisteminin yüklü olacağı tahmin edilen telefon, ZTE’nin MiFavor 4.0 kullanıcı arayüzünü içerecek. Aynı zamanda cihazın arkasında parmak izi okuyucu da bulunacak.

Loading...