Sözcü Plus Giriş

6 yıllık eşini patronuyla bastı… şimdi hapis cezasıyla karşı karşıya

New York'ta eşini patronuyla basan ve bu anları kameraya kaydeden adam hem eşini kaybetti üstüne üstlük bir de hakim karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İzinsiz olarak kayıt aldığı gerekçesiyle yargılanan adam, "Resmen iki kez cezalandırılıyorum" dedi.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 14:27, 05/09/2017
6 yıllık eşini patronuyla bastı… şimdi hapis cezasıyla karşı karşıya

ABD’nin New Jersey bölgesinde yaşayan Sean Donis tesadüf eseri aldatıldığını öğrendi… Toplantıda olduğunu düşündüğü eşinin ricasıyla 5 yaşındaki çocuklarına bakan 37 yaşındaki Sean, “Cihazımı bul” özelliği ile tabletin bilmediği bir adrese doğru gittiğini ve bilmediği bir yerde durduğunu fark etti.

Durumdan şüphelenen adam tam adresi bularak olay yerine gitti. Karşısında müstakil bir ev gören adamın içeri girince ise resmen dünyası karardı. 6 yıldır birlikte olduğu karısı Nancy Donis’i patronu Albert Lopez ile bulan Sean neye uğradığını şaşırdı.

evv

Daha önce iş toplantılarından ve yemeklerinden tanıdığı eşinin patronunu çırılçıplak vaziyette eşiyle sevişirken bulan Sean, telefonunun kamerasını açarak olayları kaydetti. Biri 7 saniyelik diğeri de 35 saniyelik iki video çeken Sean olay yerinden çıktı.

Daha sonraki süreçte eşiyle boşanan Sean’a ise en büyük şok önceki gün geldi. Eski eşinin patronunun evine izinsiz giren Sean, haneye tecavüz ve izinsiz kayıt suçlamalarıyla yargılandığını öğrendi. Hakim karşısına çıkan Sean suçsuz olduğunu söylese de, Albert Lopez’in avukatı, müvekkilinin mahremiyetine zarar verildiğini dile getirdi.

20 Eylül’de hakim konuyla ilgili nihai kararını vereceğini duyurdu.