Sözcü Plus Giriş

Bir erkek 10 günde nasıl kaybedilir?

ABD Başkanı Donald Trump'ın 10 gün önce Beyaz Saray'a atadığı İletişim Direktörü Athony Scaramucci'nin kovulmasının ardından gözler Beyaz Saray'a çevrilmişti. Beyaz Saray'ın açıklamasında Anthony Scaramucci'nin Başkanın yeni Özel Kalem Müdürü John Kelly'nin kendi ekibini kurabilmesi için iletişim direktörlüğünden ayrıldığı belirtilse de, bu açıklamayla tatmin olmayan sosyal medya kullanıcıları bu durumu tiye alan yorumlar paylaştı.

Melis BAYRAKTAROĞLU
15:50 -
Bir erkek 10 günde nasıl kaybedilir?

Beyaz Saray’ın tartışmalara yol açan İletişim Direktörü Scaramucci’nin kovulmasının ardından  sosyal medya ilginç dialoglara ev sahipliği yapmaya başladı.

Sosyal Medya yorumlarının en ilginci Oscar Ödüllü oyuncu Kate Hudson’dan geldi.

Kate Hudson 2003 yılında yayınlanan ” Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir ” filmine Donald Trump ve Anthony Scaramucci ‘li yeni bir afiş hazırlayıp instagram hesabından paylaştı.

basliksiz-1

Hayranları tarafından binlerce beğeni toplayan afiş Amerikan basınında bugün en çok okunan haber oldu.

”Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir”

fffffFilmde; Composure dergisindeki “Nasıl Yapmalı” köşesinin yazarı olan Andie Anderson'ın (Kate Hudson) önünde kısa sürede teslim etmesi gereken alışılmadık bir görev vardır. Kadınların erkeklerle ilişkilerinde yaptığı ve onların kaçmasına sebep olan hataları birinci elden deneyimleyerek yazması gerekmektedir. Önündeki süre ise sadece 10 gündür. Bu süre içinde bir erkek bulması, onu kendisine aşık etmesi, sonra da kendisinden bıktıracak klasik flört hatalarını yapması gerekmektedir. Bu görev için hedef seçtiği Benjamin Barry (Matthew McConaughey) adlı reklamcı gencin durumu da başka bir alemdir. O da kendi patronuyla iddiaya girmiştir ve istediği kadını 10 gün içinde kendisine aşık edebileceğini ileri sürmektedir.

Son güncelleme: android-time 17:21 16.08.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more