Sözcü Plus Giriş

Bir zamanlar etrafında seksi kadınlar vardı… Şimdi ise herkesi şaşırttı

Instagram'ın Kralı lakabıyla anılan milyoner playboy Dan Bilzerian, 22 milyonu aşkın takipçisini şaşkına çevirdi. Bikinili ve yarı çıplak kadınlarla poz veren Bilzerian, paylaştığı fotoğrafla yeni gelişmeyi herkese duyurdu.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 22:24, 19/07/2017
Bir zamanlar etrafında seksi kadınlar vardı… Şimdi ise herkesi şaşırttı

Lüks hayat tarzı ve sürekli seksi ve çoğu zaman da çıplak kadınlarla fotoğraflarını paylaşarak sosyal medya fenomeni olan Dan Bilzerian bu sefer herkesi şaşkına çevirdi.

bilzer

Bir dönem, haftada 17 kadınla seviştiğini söyleyen ve partilerde aynı anda birden fazla kadınla birlikte olan “Instagram’ın kralı” lakaplı Biltzerian’ın tek eşliliğe geçtiği ortaya çıktı. Square Mile dergisinde yer alan habere göre milyoner poker oyuncusu, manken Sofia Bevarly ile birlikte.

bilzer1

37 yaşındaki Bilzerian’dan 16 yaş küşük olan Bevarly’nin poker oyuncusuyla bir havuz partisinde tanıştığı ortaya çıktı. Bilzerian’ın Bevarly ile tanıştıktan hemen sonra seviştiğini iddia eden dergiye konuşan milyoner, “Evet, bir kız arkadaşım var. İlk defa bir kız arkadaşım var. Onunla tanıştığım gün 3 kadınla daha sevişmiştim. Sofia çok akıllı ve havalı” dedi.

bilzer2

Instagram’da 22.6 milyon takipçisi olan Bilzerian, evlilik için ise bir tarih vermedi. Trump’ın başkan olmasından sonra kendisinin de başkan olabileceğini söyleyen Bilzerian uyuşturucunun yasal hale getirilmesi gerektiğini de ifade etti.

Yayınlanma Tarihi:09:23,