Sözcü Plus Giriş

Eğer hamburger yiyecekseniz bunu sipariş etmeyin

Dünyaca ünlü bir fast food zincirinde çalışan bir internet kullanıcısı, Türkiye'de de şubesi olan markanın bir ürününü yemeden önce tekrar düşünmek gerektiğini iddia etti. Sebebi ise basit, "Önceden pişiriliyor ve saatlerce bekliyor".

Sozcu.com.tr
18:48 -
Eğer hamburger yiyecekseniz bunu sipariş etmeyin

Sosyal medya sitesi Reddit’te yazan ismini açıklamayan bir kullanıcı, dünyaca ünlü lokanta zincirinde yemek seçerken dikkatli olunması gerektiğini söyledi. Eskiden bu lokantalarda görev alan yetkili, fast food lokantalarında balıklı sandviç yenmemesi gerektiğini söyledi.

Kullanıcı, talebin az olduğu balıklı sandviçlerin saatler boyunca ısıtılmış bölümde bekletildiği ve taze olmadığını söylerken, “Eğer balıklı sandviç yemek istiyorsanız siparişinizi verirken özellikle yeni hazırlanmasını istediğini söyleyin” yorumunu yaptı.

İLGİLİ HABERYeni kız arkadaşıyla yatağa girdi, 12 saat sonra hastanelik olduYeni kız arkadaşıyla yatağa girdi, 12 saat sonra hastanelik oldu
Sosyal medyada büyük tartışma yaratan bu açıklamaların ardından şirket konuyla ilgili bir açıklama yapmazken, bazı sosyal medya kullanıcıları, “Denver’da ve Fransa’da yediğim sandviçin tadı aynı. Dolayısıyla bunların hepsinin taze olduğunu düşünmek biraz mantıksız. Ben yemeğime bakarım” ifadelerini kullandı.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 18:51 30.10.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more