Sözcü Plus Giriş

Facebook’tan tanıştı, 9 çocuğunu bırakıp Gambiya’ya taşındı

İngiltere'de yaşayan Heidi, Facebook üzerinden tanıştığı Gambiyalı Mamadou Jallow'a kaçtı. 44 yaşında 9 çocuğu bulunan Heidi'nin kocası, "Mutlu bir evliliğimiz vardı ama şimdi çocuklarımızı bırakıp kaçtı. Beyninin yıkanmış olmasından korkuyorum" ifadesini kullandı.

Sozcu.com.tr
18:21 -
Facebook’tan tanıştı, 9 çocuğunu bırakıp Gambiya’ya taşındı

İngiltere’nin çok satan gazetelerinden Daily Mail ve The Sun’da yer alan bir haber, 9 çocuğunu bırakarak Gambiyalı sevgilisine kaçan Heidi Hepworth’u gündeme çıkardı. Eşi Any ile mutlu bir evliliği olan Heidi, bir süre önce Facebook üzerinden Gambialı Mamadou Jallow ile tanıştı.

Heidi ve Andy 1990'da tanıştıktan sonra birbirlerine aşık olmuş ve evlenme kararı almıştı.

Heidi ve Andy 1990’da tanıştıktan sonra birbirlerine aşık olmuş ve evlenme kararı almıştı.

30 yaşındaki Mamadou ile yazışan Heidi, genç adama aşık oldu. Ve yakın zamanda 9 çocuğunu, evini ve eşini terk ederek Gambiya’ya gitti. Burada sevgilisiyle çekilen fotoğraflarını sosyal medya üzerinden paylaşan Heidi’nin fotoğraflarını gören Andy şok oldu.

İLGİLİ HABERYeni kız arkadaşıyla yatağa girdi, 12 saat sonra hastanelik olduYeni kız arkadaşıyla yatağa girdi, 12 saat sonra hastanelik oldu
The Sun’a konuşan Andy, “Orta yaş krizinde. Çok iyi niyetli ve dikkatli bir anneydi. Fakat son zamanlarda spor salonuna ve solaryuma gitmeye ve seksi elbiseler giymeye başladı. Bir de üstüne dövme yaptırdı. Beyninin yıkandığından korkuyorum” ifadelerini kullandı. Andy, “Heidi daha önce yurt dışına bile çıkmamıştı. Ama geçtiğimiz hafta Batı Afrika’da Mamadou ile buluşmak için Gambiya’ya gitti” dedi.mamadou

Heidi, evliliklerinin zaten bittiğini ve Mamadou’yla hayatının sonuna kadar yaşamak istediğini söylerken, “Zaten boşanacaktık. Burada tanıştığım genç adamla bir ilişkim yok. Evliliğimizde sorunlar var ve yollarımız ayrıldı. Bir kadının yeni bir ilişkisi olamaz mı” dedi.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 18:22 13.11.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more