Sözcü Plus Giriş

Genç mankenle karakolda alem yaptılar

Kolombiya'nın meşhur mankenlerinden Katherine Martinez'in internete sızan videosu ülke gündemine damga vurdu. 27 yaşındaki mankeni önce kelepçeleyen polis, daha sonra genç kadının soyunmasını ve dans etmesini istedi. Fakat polis memurları, genç kadının sarhoş olduğu için soyunmasını istediğini öne sürdü.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 15:49, 29/07/2017
Genç mankenle karakolda alem yaptılar

27 yaşındaki genç kadını kamu düzenini bozmaktan gözaltına alan polisler, alkollü kadını önce kelepçeledi.

Daha sonra eğlenmek için kadının üstündeki elbiseyi çıkarmaya zorlayan polisler bu sırada cep telefonu kamerasıyla her bir anı kaydetti. Daha sonra polisler genç kadının dans etmesini istedi. Polislerin isteğine boyun eğen kadın yarı çıplak vaziyette dans ederken kameralara el hareketi yaptı.

Önceki gün sosyal medyada yayılan video bir anda ülke gündemine oturdu. Sosyal medya kullanıcıları polisler hakkında yasal işlem yapılmasını ve bu videonun keyfi olarak çekildiğini söyleyerek, polislerin görevlerini kötüye kullandığını savundu.

youtube

Kolombiya’nın Cali kentinde yaşanan olayda, genç kadını pencereye kelepçeleyen polis, Martinez’e bir koltuk ve ellerinin serbest bırakılması karşılığında soyunmasını isterken, tepkiler üzerine polis yetkilieri geri adım attı. Polis şefi, sorumlu polis memurları hakkında işlem başlatılacağını açıklarken, “Martinez alkollü olduğu için soyunmaya başladı ve garip hareketler yaptı. Fakat burada polisin haksız olduğu kısım yaşananları filme alıp insanlarla paylaşmaktı. Bu konudan dolayı çok üzgünüm” dedi.

manken

Bir çocuk annesi olan manken ve DJ ise, “Polis soyunmamı istedi ve hatta parmaklıklar arkasındaki bir mahkum da soyunmamı istedi ve bunun hoşuna gittiğini söyledi” ifadesini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:15:46,