Havayolunda seks skandalı iddiası! Pilotlar hostesleri gizlice kameraya almış

Alman Bild gazetesinin FOCUS dergisine dayandırdığı haberde, Condor Havayollarında seks skandalı yaşandığı iddia edildi.

Havayolunda seks skandalı iddiası! Pilotlar hostesleri gizlice kameraya almış

Condor Havayolları'nda çalışan pilotlar, hosteslerin uçağın içinde ve dışında seks yaparken görüntülerini ve fotoğraflarını çekti. Çekilen görüntü ve fotoğraflar şirket çalışanları arasında hızla yayıldı. FOCUS söz konusu haberi, şirket yönetiminin, çalışanlara gönderdiği bir uyarı yazısına ve Condor çalışanlarından edinilen bilgilere dayandırdı.

İKİ YILA KADAR HAPİS CEZASI

FOCUS dergisinde yer alan habere göre; 12 Haziran tarihinde Condor yönetimi, çalışanlarının gizli kamera kullanımı, video ve fotoğraf çekmesinin ağır cezai yaptırımları olacağı konusunda bir uyarı yazısı yayımlamıştı. Yazıda, “Bazı pilotların, hostes arkadaşlarının seks yaparken gizli video ve fotoğraflarını çektiklerini öğrenmiş bulunmaktayız. Bu fotoğraf ve videolar ilgililerin rızası dışında başkalarına da gösterilmiştir. Bunu yapanların güvenirlik kontrolünün geri çekilebileceğini ve iki yıla kadar hapis cezası alabileceklerini hatırlatırız” denildi.

SOMUT BİR DELİL BULUNAMADI

Condor Havayolu, Focus'a yaptığı açıklamada ise iddiaların titizlikle incelendiğini ancak ellerinde somut bir delil bulunmadığını kaydetti.

DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...