Sözcü Plus Giriş

Kameralar anbean kaydetti: İki erkek tren istasyonunda önce dans etti sonra çırılçıplak cinsel ilişkiye girdi

Melbourne'de iki erkeğin bir tren istasyonu peronunda, onlarca vatandaşın önünde kimseye aldırmadan çırılçıplak halde cinsel ilişkiye girmesi ülkeyi ikiye bölerken, olay cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

18:01 -
Kameralar anbean kaydetti: İki erkek tren istasyonunda önce dans etti sonra çırılçıplak cinsel ilişkiye girdi

Avustralya’nın Melbourne kentindeki bir tren istasyonunda çekilen görüntüler izleyenleri şok etti. Videoda çiftin, sokakta çırılçıplak bir şekilde cinsel ilişkiye girdiği görüldü.

ÖNDE DANS EDİYORLAR

Flinders Cadde İstasyonu’nda gerçekleşen olayda iki erkeğin, ilişkiye girmeden önce dans ettikleri görülüyor. Oldukça kalabalık bir istasyonda tamamen çıplak halde birlikte olan ikili, bir vatandaşın cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

UYARILARI DİNLEMEDİLER

Geçtiğimiz Cumartesi günü saat 11’de meydana gelen olayda, adamların 22 ve 25 yaşlarında oldukları öğrenildi. Etraftaki yolcuların bazıları ikiliye bağırarak uyarsa da çift çevredekilere aldırmadı.

gorenler-sok-oldu-iki-erkek-tren-istasyonunda-10282298_3687_m

“BUNU GÖRMEK İSTEMEZDİM”

Olaya şahit olan yaşlı bir kadın, “Daha önce böyler bir şey görmemiştim, bu görmek istediğim bir şey değildi” derken, bazı yolcuların şok olurken bazılarının olayı gülerek izledikleri ifade edildi.

TUTUKLANDILAR

Önlerinden tren geçerken beraber olmaya devam eden çiftin, istasyondan 2 adet saksı çaldıkları ve hem hırsızlık hem de müstehcen hareketlerinden dolayı tutuklandıkları açıklandı.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more