Kanalizasyon mazgalına tecavüz ederken yakalanan adam hâkim karşısında!

İngiltere'nin başkenti Londra'da yol kenarındaki kanalizasyon kapağına 'tecavüz' ederken yakalanan bir adam hâkim karşısına çıktı.

Kanalizasyon mazgalına tecavüz ederken yakalanan adam hâkim karşısında!

Evening Standart gazetesinin haberine göre; Florin Grosu adlı şahıs, 19 Ocak günü sokak ortasında kanalizasyon kapağının üzerinde müstehcen tavırlar sergiledi. Ve aynı gün yakalandı.

Havering bölgesinden dedektifler, 33 yaşındaki şahsa yönelik şu suçlamalarda bulundu: “Uygunsuz teşhir”, “genel ahlak kurallarını ihlâl” ve “cezai yaptırım gerektiren fiil”.

yeni

Romford’da Pazartesi günü hâkim karşısına çıkan Grosu’nun 6 Mart’taki duruşmaya kadar gözetim altında tutulmasına karar verildi.

Cinsel organının büyüklüğü nedeniyle seks yapamıyor İlginizi Çekebilir Cinsel organının büyüklüğü nedeniyle seks yapamıyor

Bu olay akıllara, 2009 yılında Bursa’da yaşanan bir olayı getirdi. Bir su dağıtımcısı asansörde damacanayla mastürbasyon yaparken yakalanmıştı.

Savcılık ise güvenlik kameralarına yakalanan şahıs hakkında ‘takipsizlik’ kararı vermişti.

damacana Evli ve evlatları olan bir anne! Önlerinde soyunup cinsel ilişkiye girdi! İlginizi Çekebilir Evli ve evlatları olan bir anne! Önlerinde soyunup cinsel ilişkiye girdi!