Sözcü Plus Giriş

Kevin Spacey’e bir kötü haber daha

Alkollüyken bir çocuğu taciz etmeye kalkıştığı iddiasıyla gündeme gelen ve eşcinsel olduğunu duyuran oyuncu Kevin Spacey'nin ünlü dizisi Netflix'in bitirilmesinin ardından yeni bir açıklama geldi. Uluslararası Televizyon Akademisi, Kevin Spacey'e verilmesi planlanan "Uluslararası Emmy Kurucuları Ödülü"nü vermekten vazgeçti.

Sozcu.com.tr
21:54 -
Kevin Spacey’e bir kötü haber daha

Uluslararası Televizyon Akademisi, cinsel taciz suçlamasıyla gündemde olan Amerikalı oyuncu Kevin Spacey’ye, “Uluslararası Emmy Kurucuları Ödülü” vermekten vazgeçtiğini açıkladı. Akademi bu kararı “son gelişmeler ışığında” aldığını duyurdu.

“Uluslararası Emmy Kurucuları Ödülü”, yaratıcılıklarıyla küresel çapta televizyon prodüksiyonuna katkıda bulunan kişilere veriliyor. Ödülün, Spacey’ye 20 Kasım’da New York’ta düzenlenecek bir törenle verilmesi planlanıyordu. Uluslararası Televizyon Akademisi ise ABD’de televizyon alanındaki en saygın ödüller arasında gösterilen Emmy Ödülleri’ni veriyor.

İLGİLİ HABERÜnlü aktör Kevin Spacey eşcinsel olduğunu açıkladı! Haberler şaşırttı, Kevin Spacey kimdir?Ünlü aktör Kevin Spacey eşcinsel olduğunu açıkladı! Haberler şaşırttı, Kevin Spacey kimdir?

Daha önce “Uluslararası Emmy Kurucuları Ödülü”ne layık görülenler arasında ünlü Amerikalı yönetmen Steven Spielberg ile ödüllü dizi Downton Abbey’nin yaratıcısı Julian Fellowes de vardı.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 21:57 31.10.2017
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more