Kevin Spacey’ye darbe üstüne darbe

Ünlü Amerikalı oyuncu Kevin Spacey'ye adeta darbe üstüne darbe geliyor. Aktöre yöneltilen taciz suçlamalarına yenileri eklendi.

Kevin Spacey’ye darbe üstüne darbe

Oyuncu Anthony Rapp’ın, Kevin Spacey’ye yönelik taciz iddiaları ve arkasından ünlü aktörden gelen “eşcinsel olduğu” itirafı dünya medyasının en önemli gündem maddelerinden biri oldu. Spacey taciz suçlamaları nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olurken, bu iddialara 2 yenisi daha eklendi.

Kevin Spacey'e bir kötü haber daha İlginizi Çekebilir Kevin Spacey'e bir kötü haber daha

Meksikalı aktör Robert Cavazos, Facebook hesabından yaptığı açıklamada, Spacey ile Londra’da Old Vic Tiyatrosu’nda karşılaştığını ve Spacey’nin fiziksel tacizine maruz kaldığını duyurdu.

Bir diğer suçlama ise film yapımcısı Tony Montana’dan geldi. Montana, 2003 yılında ABD’nin Los Angeles şehrinde bir barda karşılaştığı Spacey’nin kendisini elle taciz ettiğini ve evine götürmeye çalıştığını söyledi.

Skandal ortaya çıktı: Babası Kevin Spacey'yi taciz etmiş İlginizi Çekebilir Skandal ortaya çıktı: Babası Kevin Spacey'yi taciz etmiş

Ödül vermekten vazgeçtiler

Spacey’nin taciz skandalı büyürken ünlü aktöre darbeler arka arkaya geldi. Ödüllü oyuncunun Netflix’te yayınlanan dizisi House of Cards’ın çekimlerine süresiz olarak son verildiği duyuruldu. Öte yandan Uluslararası Televizyon Akademisi, ünlü oyuncuya “Uluslararası Emmy Kurucuları Ödülü” vermekten vazgeçtiğini açıklamıştı. Akademi bu kararı “son gelişmeler ışığında” aldığını belirtmişti.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...