Kim, hanımıyla fabrika ziyaretinde

Kuzey Kore'nin tartışma yaratan lideri Kim Jong-un, bir kozmetik fabrikasını ziyaret etti. Fakat Kim'in bu ziyaretinin önemli detayı First Lady'si oldu. Kamu karşısına çok çıkmayan Ri Sol-ju kozmetik ürünlerini detaylıca inceledi.

Kim, hanımıyla fabrika ziyaretinde

Kim Jong-un, bugün ajanslara servis edilen bir fotoğraf serisiyle gündeme oturdu. Kuzey Kore’nin diktatörü, kamuoyundan uzak tuttuğu eşi Ri Sol-ju ile görüntülendi. Başkent Pyongyang’daki bir kozmetik ürünleri fabrikasında teftiş yapan genç liderin yanında olan Ri Sol-ju, 2017 boyunca çok az görüntülendi.

kimm

Resmi devlet ajansına açıklamalarda bulunan Kim Jong-un, kadınların daha bakımlı ve güzel olmalarını isterken İngiltere’nin çok satan gazetelerinden Daily Mail, First Lady’nin bu yıl içinde 3. çocuklarını dünyaya getirdiğini öne sürdü.

Kuzey Kore’nin eski lideri Kim Jong-il’in isteği ile 2009’da evlenen Ri’nin babası bir akademisyen annesi ise bir doktor. Fabrika ziyareti öncesinde basına konuşan Kim, “Bu fabrikada çok sayıda ve çok kaliteli kozmetik ürünleri üretiliyor. Paketleri de çok güzel. Daha güzel olmayı hayal eden kadınların rüyaları gerçek oluyor” ifadelerini kullanarak kadınların daha güzel olmalarını istedi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...